Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás vagy tanulás?

Lovaglás vagy tanulás?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok? Rengeteg a tanulnivalóm (no nem érettségi, hanem szakdolgozat...) És ha csak azzal foglalkozok, és valami csoda is közbejön, akkor lehet hogy időben végzek, viszont már teljesen be vagyok stesszelve, gondolkodni se tudok. A lovak, lovaglás lehet lenyugtatna kicsit, általában segíteni szokott,viszont minimum 4 órát elvesz a tanulástól. És mivel hulla fáradt vagyok, ott sem tudnék rendesen teljesíteni...
2012. máj. 8. 13:57
 1/8 anonim válasza:
100%
lovaglás. kellemesen elfáraszt, kikapcsol és feltölt. úgyhogy utána azokat az órákat, amit nyüszögéssel és stresszeléssel töltenél, be tudod pótolni.
2012. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vesz el ennyit az idődből? Lovardába mész? Buszozz ki, a buszon tanulj, vagy gondolkodj, hogy miket fogsz leírni, kint gyorsan ápolj, lovagolj nyugodtan, aztán patamosás, hűtés gyorsan, bepakolsz, és kész is... Ha nagyon sietsz, két óra alatt mindent beleértve kész lehet lenni...:)
2012. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nincs messze, csak az átszállások rosszak, és mivel sokszor kell átszállni, illetve nincsen hely a járműveken, ezért max azon tdok gondolkodni, hogy hogy kerüljem el, hogy fellökjenek XD Szóval sajnos kizárt hogy utazás közben bármi értelmeset csináljak. Ha mázlim van, akkor 1-1,5 óra az út, és szeretnék kinn lenni minimum 2-t...Szóval sok :(

De tényleg nagyon be vagyok már punnyadva.

Azt hiszem kimegyek :) Legalább valami jó is legyen a héten!

2012. máj. 8. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj lovagolni! Ha nyugodt vagy és pihent, akkor jobban tudsz majd koncentrálni, hidd el! :)
2012. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt ne hidd, hogy majd egyetem után hű de sok időd lesz, mert a meló ugyanúgy 8 óra+ utazás. Ugyanott vagy. Szóval ha akarod, most is megoldod. Ha nem akarod, akor meg nem, de olyan nincs, hogy "nincs rá idő". Hamár itt tartunk, orvosis ismerősöm is lovagol, pedig ott aztán van tananyag...
2012. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem általánosságban kérdeztem, mert egyetem mellett dolgozok, és kb olyan nehézségű egyetemre járok mint az orvosi...

Hanem mindjárt itt a szakdoga leadási határideje, és még sok vele a dolgom.

Egy szóval le nem írtam, hogy nincs időm lovagolni. No meg ez nem 8 óra plusz utazás, hanem kb 15 óra naponta...Aludni is 5-6 órákat alszom.

2012. máj. 8. 16:54
 7/8 x) ***** válasza:
Tanulj a lovardában :) Mikor én egyetemista voltam (na jó nem is olyan régen) és mellette lovardában dolgoztam én mindig ott tanultam. Volt hogy lóháton is ha éppen olyan ló volt alattam :) szerintem menj el lovagolni mert pihenteti az agyadat egy kicsit.
2012. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
X, próbáltam már én is, csak mindig akad valami tennivaló, ami hirtelen sokkal fontosabb lesz, mint a tanulás :) Úgyh kinn az nekem nem megy. De sajnos már szobába zárva sem, úgyh megyek holnap :)
2012. máj. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!