Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány éves voltál és hány éve...

Hány éves voltál és hány éve lovagoltál, amikor megkaptad az első lovad?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kaptam. 11 éves koromtól kezdve lovagolok heti 3x. Imádom ezt a sportot. Most 27 éves vagyok. 2 éve költöztem a páromhoz, akkor vettem meg életem első lovát, itt van elég hely neki és most már van olyan munkám is, amiből tudom megfelelően tartani.
2012. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én se kaptam :)

7 éves korom óta lovaglok, bár sajnos csak heti 1 alkalom fért bele.

22 évesen vettem meg életem első lovát. Szüleim nem csípik ezt a sportot, úgyhogy nem igazán támogatnak.

2012. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én öt évesen kaptam, még soha nem lovagoltam, de a nagymamám azt mondta, hogy kell egy lovas a családba és vett nekem egy frízt. Kicsi volt még, de hamar megszerettem, lovagolni is rajta tanultam és most már egész ügyesek vagyunk. :)
2012. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18 voltam, és akkor 5 vagy 6 éve lovagoltam, és dolgoztam két évet lovardákban és az alagi versenyló tréningtelepen is egy kicsit mielőtt lovat kaptam.
2012. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13 éves voltam és 4 és fél éve lovagoltam aktívan mikor megkaptam a lovam. Előtte is lovagoltam, de elég sok kihagyással.
2012. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok. 3 hónapja lovagolok. És nagyon szeretnék én is lovat. Lehet ballagásomra meglesz *-*
2012. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Utsó: anyudék megengedik? :D
2012. máj. 8. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:
12 vagyok és most dec. 3-án kaptam meg életem első lovát :)
2012. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah és az lemaradt, hogy 5 éve lovagolok. :)
2012. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 x) ***** válasza:
Igazából beleszülettem a lovazásba, keresztapámnak mindig is voltak lovai, szóval 3-4 éves koromban már lovagolgattam. De komolyabban csak 10-11 éves koromban tanultam és 15 voltam mikor hazahoztam a lovamat keresztapámtól :)
2012. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!