Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem lehet. miért? többi lent.

Nem lehet. miért? többi lent.

Figyelt kérdés

Ez csak én érzem? hogy minden nap sírok, hogy lovazhassak?

Más nem tudja megérteni se, csak én, csak én érzem hogy nélkülük egy senki vagyok!?


Ballagásomra nagyon nagyon nagyon és annál is jobban szeretnék egy lovat.

Lovagolok.

A pénz meg lenne rá, de nincs ahol tartanám.

vagyis van, mert nagy udvarunk van. És tudom gondozni kell meg minden, de nekem kell egy ló, ami csak az enyém, és akkor ölelem amikor csak akarom. nagyon rossz a hiánya.

minden héten egyszer megyek, de valahogy nem elég.

szüleim nem gondolják komolyan?

és szóba se jöhet hogy nekem lovam legyen. de nem tudom miért.

Ez csak egy HATALMAS ÁLOM marad!!!

nem bírom..


2012. máj. 9. 17:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

"szüleim nem gondolják komolyan?" ide nem kell kérdőjel.

bocsi.

2012. máj. 9. 17:15
 2/13 A kérdező kommentje:
amugy 14/ lány
2012. máj. 9. 17:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok a macskákkal. De nem lehet. Miért?
2012. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

tanulj, dolgozz és ha lesz rá pénzed akkor talán lehet róla szó, hogy lovad legyen

20 éves vagyok még nincs lovam, tanulok, dolgozom és talán egyszer lesz rá pénzem

2012. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam mint most te!

Könyörögtem egy lóért..nem kaptam meg!

Itt vagyok lassan 19. Van egy 2 éves csikóm és csodák csodáljára 1 hete ballagásomra kaptam egy shetlandit is!

DE az ösztöndíjamból kell fizetnem mindent..tehát hiába volt szüleimnek pénzük, hogy még elis tartsák..meg stb. Asaját pénzemből van nekik minden! Tehát csak erre vártak, hogy amit kell megtudjam nekik venni! Más kifogásuk nem volt! :) Kitartás! gyüjtsd össze a pénzed egy szép csikt tudsz venni már 80-90ezerér DE ÁLLATORVOS legyen veled mikor mész ki választani!

2012. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

jó értem köszönöm.

Ballagásomra 200.000.-et kapok.

2012. máj. 9. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
14 évesnek nem való ló, mert tovább tanulsz később és akkor nem lesz aki foglalkozzon a lóval
2012. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonló gyerkek azt nem tudják megérteni, hogy az egyszeri megvétel semmi. Arra még otthon tartva is havonta ki kell köhögni 25 ezret. Van annyi bevételed? Gondolom nincs. És akkor mi van, ha mondjuk bekólikázik? Fél milka a műtét. Azt meg lássuk már be: önző és szemét dolog elvárni a szüleidtől, hogy rajtad kívül még súlyos anyagi terheket is vegyenek a nyakukba. Hidd el, bőven elég áldozatot kell hozni egy szülőnek amúgy is, és ők is emberek, nem azért élnek, hogy csakis téged tartsanak el.
2012. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éve lovagolsz. nem mindegy, hogy 3 hónapja vagy 3 éve! :D
2012. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy lovat nem elég megvenni, el is kell tartani. A nagy udvar pedig édeskevés, a lótartás nem itt kezdődik.

Lehet, hogy nem állnak úgy a szüleid anyagilag, hogy el tudjatok tartani egy lovat, csak nem szeretnék, félnek bevallani neked. A lótartás pedig nagy kockázat és rengeteg pénz, akár egyik napról a másikra zsebből 500.000ft, ha bekólikázik és meg kell műteni...

2012. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!