Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valahol jó bértartás?

Van valahol jó bértartás?

Figyelt kérdés
Borsod megyében kellene. Lehetőleg közel Miskolchoz.

2012. máj. 11. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kistokajban 25ezer. Éjszaka istállóbna vannak a lovak, nappal legelőn, (7 hektár), figyelnek rájuk napközben. 2 pálya van, de csak a füveset lehet használni. Reggel-este kapnak zabot, a boxukba pedig egy nagy kupac, szerintem elég jó minőségű szénát. Lassan egy éve, hogy itt tartom a lovamat, és teljesen meg vagyok elégedve. Úgy emlékszek, hogy a tartás az első hónapban 15ezer.Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, szerintem teljesen jó körülmények között vannak a lovak, és egyik sem sovány, sőőőőt :D van amelyik úgy néz ki, mint egy hordó :D
2012. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg ha megnézed, Miskolcon egyetlen olyan lovarda sincs olcsón, 30 alatt, ahol éjszaka istállós, nappal meg legelőn vannak. Télen, ha nagyon-nagyon hideg van, nem mennek ki a legelőre, bent vannak az istállóban. :) Nagyon vigyáznak a lovakra. Mondhat bárki bármit, én máshova nem vinném a lovamat, ott nagyon szeretik őket.
2012. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!