Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kedvas lótartók! Ti hogy...

Kedvas lótartók! Ti hogy voltatok életetek első lóvásárlásával?

Figyelt kérdés
Hány évig-hónapig gondolkoztatok rajta? Megbántátok? Bértartásban van vagy otthon? Mennyi a bértartás?

2012. máj. 13. 14:18
 1/3 x) ***** válasza:
36%

Hát igazából az első lovamat keresztapámtól kaptam, az egyik legjobb lovat amit talált csak úgy a két szép szemem világáért :) Akkor már tanítgatott lovagolni kb 2-3 éve komolyabban. Itthon építettünk egy kis egylovas istállót mert a helyi lovarda nem igazán nyerte el a tetszésünket. Kb egy hozzáértő embert sem találtunk.. itthon van neki karám, párszáz méterre legelő. Szerencsére az abrak, széna nagy részét saját magunknak termeljük.

És természetesen nem bántam meg, azóta is jól elvagyunk.

2012. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Eszem ágában sem volt lovat venni. Aztán meglátogattam egy ismerőst, akinek egyik lovát egy évvel korábban lovagoltam. Dumáltunk, és mondta hogy eladó, félig komolyan megkérdezte, nekem nem kell-e. Pár napra rá már nálam volt. :)

Akkor még "bértartásba" tudtam csak vinni, egy másik lovas ismerőshöz - azért idézőjelben, mert ingyen tartotta nekem, a ménesben 'eggyel több vagy kevesebb nem számít' alapon. Rá 3 évre már hazahoztam, akkor még egyedüli lónak, 4 hónapra rá kapott társat, majd azóta még kettőt. 8 éve van nálam és nem adnám senkinek. :)

2012. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a nagymamám vette meg életem első lovát, még öt évesen. :) Akkor még nem tudtam lovagolni, de mire a csikó felnőtt, én is eljutottam olyan szintre, hogy most már nagyon jól megvagyunk. :)
2012. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!