Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen hangon szóljak neki?

Milyen hangon szóljak neki?

Figyelt kérdés

Milyen hangon szóljak egy lónak ? :)

cuppogás? vagy hogyan?:)

meg gondolom úgy is hogy a nevén szólítom. De még hogy? :)


2012. máj. 16. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A hangot azt mire érted? Hívni akarod vagy mi? Amúgy cuppoghatsz, fütyülhetsz, csetteghetsz a nyelveddel, beszélhetsz is hozzá, úgy ahogy egy emberrel tennéd azt.
2012. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x) ***** válasza:
Én fütyülni szoktam. Nekünk az a közös jelzésünk. Azért is jó mert a ménesben csak az én lovamat érdekli így könnyebb dolgom van :D
2012. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen hívni akarom :)

köszönöm a válaszokat :D

2012. máj. 16. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívni én is füttyel szoktam, de ha csak odaszólok neki, arra is figyel. Mindegy, hogy a nevét mondod-e, vagy valami mást, mert a hangodra figyel fel, nem a nevére.
2012. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még nincs megtanítva neki, akkor bármit csinálhatsz, nem fogja érteni, hiszen ők testbeszéddel kommunikálnak. A testbeszédet lehet esetleg hanggal összekötni, később már csak a hangot alkalmazni, de így egyből nem fog menni, sok gyakorlás kell, hogy megértse és a kettőt össze tudja kötni.
2012. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!