Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csikót vagy lovat érdemesebb...

Gy.bogi kérdése:

Csikót vagy lovat érdemesebb venni otthonra, a csikó vagy ló legyen belovagolt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
én lóra szavazok, a csikó csomó pénzt elvisz 4 éves koráig, amikor rá lehet ülni
2012. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
A csikó nem ló? :) Amúgy én idősebb lovat vennék, 4-5 évest. Meglátod, ugyanúgy összeszoktok majd, olyan lesz, mintha mindig is nálad lett volna.
2012. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 x) ***** válasza:
11%
Ha még kezdő vagy akkor mindenképpen jól belovagolt, 5-6 éves ló legyen. Ha már van elég tapasztalatod a lovak terén és úgy érzed készen állsz egy újfajta kihívásra akkor vehetsz csikót is.
2012. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
egyéni ízlés kérdése ez, hogy belovagolt-e a csikló xD
2012. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is a felnőtt lóra szavaztam de anyum azt mondta ,hogy ha csikót veszel összeszoktok.De ő nem nagyon ért a lovakhoz és mondtam is neki ,hogy ez nem olyan mint egy kutya , a kutyát fogod megveszed eteted,itatod sétáltatod stb. de a ló az más ugyebár, és nem kell a kutyát belovagolni meg ilyen nagy felelősséget fordítani rá. 4 éve lovagolok szóval még nem nagyon tudnék belovagolni egy lovat.
2012. máj. 16. 16:35
 6/16 A kérdező kommentje:
Mármint csikó is jó de legyen belovagolt. :)
2012. máj. 16. 16:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Keresnem kéne egy lovat ami belovagolt,gyerek szerető és Zala megyébe illetve Zala m. szomszédos megyéiben van.
2012. máj. 16. 16:43
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

anyud neme ért a lovakhoz?? hát már bocsi de a kérdésből nekem személy szerint ugy jön le,hogy te se értesz valami nagyon hozzájuk...

csikó vagy ló?? csikó legyen belovagolva? hát nemtudom de én aztmondom 4éves korig nem érdemes belovagolni a lovat,és ugye akkor már nem csikóról beszélünk....

egyébként inkább "lovat" vegyetek

2012. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csikók belovaglásához szakértelem kell és idő.

Szerintem jobban jársz egy pár évvel idősebb, nyugodtabb lóval.

2012. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
felnőtt lovat
2012. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!