Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet pat parelli módszerh...

Hol lehet pat parelli módszerhez képesítést szerezni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itthon nem. Max a tudásod és a tapasztalatod képesíthet mások szemében. Pl ott van Csontó Zoltán van Mészáros Gyula

Mészáros Gyula bemutatkozásánál olvastam, hogy ő belépett a Parelli világszervezetének angliai részébe. Ebből azt szűröm le, hogy biztos vannak továbbképzések, kurzusok és nemzetközi szinten képesítést is ad, ami szerintem pénz és kitartás kérdése.

Én a helyedben itt kezdeném valamelyik nagyobb névnél, saját lóval, és igyekeznék minél magasabb szintekre eljutni, aztán elkezdenék foglalkozni idegen lovakkal is. Ha sok sok évig alkalmazod és rengeteg problémás lovat is meg tudsz oldani, akkor szerezhetsz magadnak nevet, esetleg a saját tapasztalatok alapján tovább is fejlesztheted a tudásod.


Monty Roberts Csatlakozás-módszerében lehet képesítést szerezni. Jelenleg Pataky Kata az egyetlen okleveles instruktor, de most jött haza Bruckner Zsófi is egyenesen Monty farmjáról, ahol sokat tanult.

2012. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 giganiga válasza:
a Parelli Módszer Képesítés és Autóbontó szakon, a Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Egyetem és kutató központban
2012. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!