Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mikor tesztek fülvédőt a...

Ti mikor tesztek fülvédőt a lovatokra? Csak versenyeken?

Figyelt kérdés
Például ha forgalmas úton mentek akkor használtok? És nem zavarja a lovat?
2012. máj. 18. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
az enyémre mindig rakok
2012. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 x) ***** válasza:
23%

Én azért általában szoktam forgalom mellett is (bár forgalmas utakon általában nem is lehet lóval közlekedni).

Ha meg nem a forgalmas úton megyek akkor kénytelen vagyok a cigánysoron. (csak így tudok kijutni keresztapámhoz a lovardába) Na hát ott meg kötelező, mert ott még úgy is majdnem kilopják alólad a lovat hogy rajta ülsz, nemhogy ha leesel róla, szóval inkább rakok rá fülvédőt hogy tompítsa az ordítozást.

Ha kiérünk a határba ott meg leveszem mert már nem kell.

2012. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Versenyre nem járok a lóval, de ha a munka dandárja van és bömbölnek a traktorok, kombájnok itt a határban akkor felteszem.

Ha vinném versenyekre, akkor viszont előtte akár a csendben is feltenném néha, hogy megszokja.

2012. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarja a lovam :)
2012. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még sose tettem rá, szerintem teljesen felesleges. Sőt én csak örülök neki, hogy előbb vesz észre dolgokat, mint én.
2012. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erős szélben a lovam csapkodja a fejét, szóval akkor rakok, de amúgy nem szoktam.
2012. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a legyek és a zajok ellen szoktam rá tenni, nyáron ! :) Csodákat művel, mert minden légy a fülébe mászik és teljesen allergiás rá, de engem is nagyon idegesít. Felteszem rá és szinte egész nap fejrázás nélkül lovagolunk :)
2012. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hülye találmány. Sokan csak azért teszik, mert jól néz ki, és a lovuk éppen elviseli magán. Ha nyugodt a ló, nem ijedezik, nem bántják a legyek, nem zavarja a szél, akkor felesleges, és van, aki el sem tűri magán. Viszont ha minden bogár belemászik, utálja a szelet, akkor nem árthat.
2012. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sőt, egyik válaszoló! Annak annyira ne örülj, ha a lovad hamarabb vesz észre mindent, mert érhetnek olyan "kellemes" meglepetések, amikor halál nyugodt vagy, aztán hirtelen egy bikarodeo közepén találod magad, és fogalmad sincs, hogy mi a ló baja, vagy mitől fél, közben felvenni sem tudod...


Mi pl jártunk úgy, hogy a pálya melletti szántóról a szél ilyen hurrikán-forgószél tölcsér alakban felkapta a száraz füvet, lucernát, és iszonyatosan magasra felvitte, mint ahol a madár repül, és a felhőkig, és közben végig repkedett... A ló megijedt, mindegyik megugrott, és senki nem tudta hirtelen, hogy mi van... De kb menni sem volt hova, mert mindenhonnan látta, és be volt tőle parázva. Oké, nem történt semmi, de ha terepen lerak így a lovad, és mondjuk jól fejreesel, és kitöröd a nyakad, vagy a c*gány gyorsan elkapja a lovad, aztán nem is látod többet, majd akkor örülj, hogy hogy észrevesz mindent hamarabb...

2012. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!