Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy jó lovat megérné eladni...

Egy jó lovat megérné eladni olcsón, ha sürgős?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire sürgős de egyátalán nem éri meg szentem
2012. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
külföldre költözés miatt sürgős... de tartani még tudom, tehát még 1 hónapig bírnám tartani, csak június elején már várnak az új munkahelyen
2012. máj. 21. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudod olyan olcsón adni, hogy biztosan elvigyék 1 hónap alatt. Illetve ha annyira leviszed az árat, akkor seregleni fognak oda a réti niggerek. Inkább add oda valakinek megőrzésre, legalább jó helye lesz.
2012. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a bértartását kintről is tudnám fizetni, de akkor meg nincs aki lovagolja
2012. máj. 21. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Olyan nincs, hogy nincs aki lovagolja csak ha nagyon vidéken laksz. Biztos vannak lovagolni szerető kislányok akik egy jó edzővel mozgatják majd a lovad..
2012. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 x) ***** válasza:
61%

Hát meddig maradsz kint? Mert simán meg lehet bízni valakit hogy lovagolja addig. Rengeteg tizenéves lány van aki bármit megadna hogy ingyen és bérmentve lovagolják néha a lovadat. Csak kell egy jó lovarda.

Szerintem nem kéne eladnod (bár nem tudom milyen a kapcsolatotok) mert én nagyon megszívtam így egyszer. Én is egy külföldi munkalehetőség miatt adtam el a kedvenc lovamat és majd beleszakadt a szívem. Mikor visszajöttem úgy kellett visszasírnom attól akinek eladtam, mert szörnyen megbántam.

2012. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mivel csikókora óta nálam van a ló, ezért a szívembe zártam, de én attól tartok, hogy kimegyek külföldre és nem fogok majd visszajönni
2012. máj. 21. 18:16
 8/12 x) ***** válasza:
Hát akkor talán mégis csak jobb lenne neki ha eladnád :/ Mert gondolom nem akarsz külföldön is istállót építtetni meg karámot. Nincs véletlenül valami lovas ismerősöd akinek oda tudod adni és megígértetni vele hogy nem adja el amíg végleg nem döntesz róla? Mert egy hónap alatt sajnos nehéz jó helyet találni neki.
2012. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha kint akarsz maradni, akkor vidd ki. Ne mondj le róla, a világért sem! Nagyon meg fogod bánni, és a barátság megéri a küzdelmet szerintem. Hová mész? Ha a közelbe, akkor egyáltalán nem lehetetlen a dolog!
2012. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha neked megéri, akkor inkább add leinformálható helyre. Aki néha küld pár képet e-mailben, leírja mi van vele. Barátnőmnek is nagyon vérzett a szíve, amikor anyagi okok miatt el kellett adnia az egyik lovát, de a mai napig tudja mi van vele, hogy érzi magát, sőt meg is látogathatja, ha akarja.

Ha túl olcsón adod fenn áll a veszélye, hogy valami kupec veszi meg, annak meg nincs jó vége.

Volt aki úgy járt, hogy a szeretett lovacskáját eladta, majd az új tulaj is tovább adta, aztán évek múlva viszont látta a hőn szeretett lovát átsütve, lerobbanva, csontsoványan, szarrá lovagolva a lovasok.hu-n az eladó lovak közt.

2012. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!