Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas háziversenyre milyen...

Lovas háziversenyre milyen ruhába menjek?

Figyelt kérdés
Az én istállóm meg még pár istálló lesz ott. Nem hivatalos, inkább csak ilyen összejövetel, de mégis verseny. Remélem értitek :)

2012. máj. 21. 18:44
1 2
 1/14 x) ***** válasza:
54%
Talán egy csinos lovaglónadrág és egy ingféle, nem feltétlenül fehér, valami ami színvilágban illik a nadrághoz. Esetleg vihetsz egy blézert vagy ilyen zakóféleséget és a versenyre fölveszed.
2012. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fehér vagy fekete nadrág, fehér pólóval tökéletes :)
2012. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Te vagy a nagy lovas,csak te tudhatod... :)
2012. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy lovaglónadrág és kockás ing.
2012. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Utolsónak van igaza.

Nem tökmindegy, mibe mész? A ló a lényeg (legalábbis szerintem). Legyen kényelmes, oszt' annyi.

2012. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
Mindenképpen tiszta ruhában és tiszta felszerelésben. A legszebb lovasgatyádba (ha lehet akkor fehér vagy fekete) és ha van akkor egy kényelmes ing (ha nem lovas figyelni kell h ki tudd nyújtani a kezed) vagy esetleg egy lovasmintás póló ha az sincs akkor valami más szép póló ami illik esetleg a felszereléshez. Nekem van egy fehér ujjatlanom. Az ilyen versenyekre imádom :)
2012. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó előtti.

Ez a nem tök mindegy mibe mész, igen sokat elárul rólad...

Egy versenyre ( még ha csak házi is ) igenis nem szakadt pólóba, lónyálas nadrágba illendő menni csak mert kényelmes. Azért legyünk már igényesek, emberek!! Lehet, hogy nem az számít mi van rajtad, hanem hogy hogy lovagolsz, de azért mégis aki nézi csak jobb látványt nyújt, ha szépen fel vannak öltözve a gyerekek.

2012. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

Jah,kedves kérdező értjük...

Villogsz itt az "én istállómmal",a ruházkodás meg pont nemérdekel.

Értjük :))) !!!

2012. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem igénytelen ruhára gondoltam, de jellemző a lovas cicababákra, hogy kirittyentik magukat. Ez nem divatbemutató. Ráadásul nem is nagy verseny, csak valami találkozó.
2012. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fehér vagy sötét nadrág világos pólóval
2012. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!