Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményed a szemzőről?

Mi a véleményed a szemzőről?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés..nincs mit magyarázni.

2012. máj. 23. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogatlovaknál használják, nem ok nélkül. Ugyebár kocsiban befogva a óra egészen más segítségek hatnak. Nem lókínzás, ha erre voltál kíváncsi. Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe.
2012. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne... több évszázados kiegészítője a fogatos kantárnak, az oldalra látáson kívül másban nem akadályozza a lovat. Igaz mi "rendes" lovagló kantárral fogatozunk, a lovat nem zavarja a forgalom.
2012. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy nem kínzás.. én is hajtok.

Hétvégén megyünk versenyre is. =)

Szimplán arra vagyok kíváncsi, hogy ebben az új "világban" milyen a felfogás.

2012. máj. 24. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Lova válogatja. Tréningben nyitott kantárban hajtunk, versenyre lehet feltenni szemzőt, a legjobb már az a lehúzhatós, amikor célegyenesben a hajtó le tudja húzni a ló szemére, addig fel van hajtva, hogy onnantól már csak előre tudjon koncentrálni.
2012. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!