Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan felejtsem el? Vagy nem...

Hogyan felejtsem el? Vagy nem is kéne elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt régebb egy bérelt lovam...szerettük egymást.(azt mondják ugye;első ló az első szerelem) csak én lovagoltam rajta.Aztán nem láttam (egy bizonyos ok miatt) ennek 2 éve.Nem hagytam abba a lovaglást.Mostmár van egy saját lovam.Imádom.De néha eszembe jut Csengő (a volt bérelt lovam) És nagyon hiányzik. Szerintetek mit csináljak? Nem tudom elfelejteni.Tán nem is kéne elfelejteni?
2012. máj. 24. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én se tudom elfelejteni az első lovamat:) látogasd meg,ha tudod,hogy hol van:))
2012. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel hirdetést , Keresem ezt és ezt a lovat színe jegyei egy fényképet is csatolj hozzá, esetleg akinél volt menj vissza és kérdezd meg ott van e még ha igen megoldódott ha nem hova adta merre adtam következő gazdája hol lakik stb. :) Remélem tudtam segíteni!
2012. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el! Maradjon szép emlék, és ha tudod, keresd fel! :)
2012. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami kedves a szívednek, az örök emlék marad. Keresd meg, menj el hozzá, ha megtalálod, akár néhány hetente látogathatod is, biztos nem lesz a gazdája ellenére ha néhanapján kedveskedsz egy kis répával, almával.
2012. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!