Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell a lovat lenyújtani?

Hogyan kell a lovat lenyújtani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Micsoda?
2012. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2012. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a" mélyre lovaglásra" gondol...
2012. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a mélyre lovaglásra gondoltam. Mivel semmi értelmes választ nem kaptam ettől a kedves 3 válaszolótól, ezért gondolom ti sem tudjátok velem együtt. Kár!
2012. máj. 26. 04:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mit is jelent?Azt nem edzés végén szokás,hogy sétálsz vele,de nem fogod annyira a szárat,hogy a ló a nyakát nyujthassa kicsit.(boccs ha hülyeséget irtam)
2012. máj. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most mi a bajod, kérdezõ? Már megbocsáss, mi volt a sértõ abban, hogy "micsoda?" Nem értettem a kérdést. Értelmetlen volt. Ezt csakis magadnak köszönheted, meg a kedves hirtelen haragodnak! :)
2012. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a Kérdező a ló nyakát akarja lenyújtani, ez a kezdő lépés ,hogy egy ló támaszkodjon..Úgy is mondjuk előre-lefelé nyújtás.csikónál is először ezt alaklmazzuk és nem összerántani próbáljuk, hogy bízzoon a zablában. Szóval egy csikó esetén, aki belovaglás aaltt áll, soha nem dolgozunk nagyon rövid szárral. Felveszünk egy közepes szárrhsszt, én úgy szoktam hogy nagykörre viszem és ott könnyű ügetek vele, egy élénk tempóban. Hagyom kicsit hagy keresse a zablát. Aztn a belső száron elkezdek kicsit arettálni, megmozdítom a könyököm hátra, finoman, majd viszsaadogatom nekia szárat. Ha a ló ebbe beleenged én is jobban engedek, és hajtom bele ebbe az állapotba csizmával. Ha egy ilyen hosszabb száron már támaszkodik, vagyis megnyúlt a nyaka előre lefelé, akkor lehet kezdeni kicsit összeszedni. Persze ezt nem úgy ártem, hogy egyx két lovaglóóra után érezni, hogy hosszúő száron támaszkodik, akkor lehet összeszedni. Ez hetek, akár hónapok kérdése inkább.
2012. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Látom, senki sem tud segíteni. Mindenkinek ment a piros kéz! Úgy kell lenyújtani, hogy megtanítod meghajolni és megnyújtod.
2012. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az olyan válaszok, mint a "Micsoda?", "Én sem értem" azok egyáltalán nem hasznos válaszok. Nem volt sértő, és nem is haragudtam meg rátok, csak olvastam én is egy kommiban, ahol azt írták, hogy a lovat le kell nyújtani, és ezért kérdeztem meg tőletek.
2012. máj. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!