Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány éves korodban kaptad meg...

Hány éves korodban kaptad meg az első lovad?

Figyelt kérdés
én 14 vagyok, lány. Nekem nagy álmom lenne.
2012. máj. 27. 08:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21 évesen vettem a saját keresetemből.
2012. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Most azért kellet lepontozni Dorothy9911 válaszát, mert 12 évesen kapott lovat? Hát szép kis társaság!
2012. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

én vagyok a 12 éves :)

5 éve lovagolok, és nem ünnepre kaptam, hanem elég hosszú történet de a lekerekített az az, hogy 2 éves korom óta rajongok a lovakért, a családban voltak/vannak is lovak, de én rajtuk sajnos nem lovagolhattam, aztán elkezdtem lovagolni, sokáig ment az ígérgetés, lovakat nézegettünk, és végül kiderült, hogy a kedvenc lovam eladó. utána volt pár bonyodalom, de a lényeget valószínűleg kitalálhatjátok :) és nem hiszem, hogy ráunok, 1 éve minden álmom főszereplője, aháyszor csak tudok járok ki hozzá, ált. 40-50 percet buszozok suli után, és nyárra haza is hozzuk. Nem hiszem, hogy van olyan, hogy korai lóvásárlás, én úgy érzem, hogy elég felelősségem, és legfőképp türelmem van hozzá, és ha 10 év alatt nem hűlt ki a lószeretet nem hiszem hogy azután kifog :) Egyébként köszönöm, hogy megvédtél, de nincs baj azzal se aki korainak tarthatja, ha ismer ilyen esetet, én is megértem. :)

2012. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Beleszülettem egy lovas családba, így gyakorlatilag a lovak már születésem előtt voltak. Volt viszont egy lovunk, akivel egyazon évben születtünk. Sajnos ő 23 évesen meghalt, de életem fontosabb pontjainál velem volt, és végig kísért egészen az élete végéig.
2012. máj. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 14 éves koromtól kezdve lovagoltam azt a lovat, ami 17 évesen hivatalosan is az enyém lett.

2012. máj. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23 év az nagyon szép!
2012. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

fél éve lovagolok csak.

2012. máj. 28. 14:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyűjteni, és amikor már elég tapasztalt vagy, akkorra pénzed is lesz. :)
2012. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát 6 éve lovagolok. Először meg kéne tanulni normálisan lovagolni. Mert könnyű egy lovat félre lovagolni és elkapatni. Eztán meg nehéz visszahozni normálisba. Érteni kell, a betegségekhez a szükségleteihez. Tudnod kell mit és miért csinálnak vele, és te mit és miért csinálsz vele.

Tudnod kell mikor milyen állatorvosi dolgok kellenek (vakcinázás, féreghajtás..).

Az a lány akit én említettem 9 éve lovagolt. Szóval szinte egész eddigi életében, és a lovát most, hogy megkapta amit akart, már nem érdekli.

2012. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
14 évesen kaptam meg Petyát, rá 7 hónapra vettük mellé Csinit :3
2012. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!