Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nevetséges? Szerintetek...

Miért nevetséges? Szerintetek is az?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a megfelelő lovat. Árban, egészségügyileg rendben van. Kipróbáltam és összhangban vagyunk, nagyon tetszik.

Egy ismerősöm jót nevetett rajtam a magasságunk miatt. A ló 6 éves 130cm magas, én 19éves és 152cm magas, 41kg-os vagyok.

Nagy lovakon tanultam lovagolni, de nincs akkor biztonságérzetem rajtuk mint a kisebbeken, a lábam nem ér el oda ahova kell, a súlyomat is nehezebben érzik meg stb.

Csupán hobbyra szeretném, nem versenyezni!


2012. máj. 27. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
130 az póni.
2012. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, de a 130 cm, tényleg póni.
2012. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat elírtam:) De a lényeg most a magasság, nem a megnevezés.
2012. máj. 27. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs vele! :) A lényeg, hogy jól meglegyetek, ha elbír, akkor nincs gond. Nálunk is van egy lány (16 éves), aki kis pónin lovagol (még a tiédnél is kisebb), mégse neveti ki senki.
2012. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Súlyban abszolút összepasszoltok, magasságban is tulajdonképpen OK. Szerintem sem nevetséges. Az a lényeg, hogy arányban legyetek, odaérjen a lábad, ahová kell. Ez kicsit alkat dolga is.
2012. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha odaér a lábad, akkor teljesen jó. Ismerőseim is pónin lovagolnok, ők mondjuk 170 körüliek...Az aránytalan szerintem, de elbírja őket a póni:)
2012. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak küldeném, hogy 130-as ló NEM póni, hivatalosan 120 alatt póni a póni. ;)

Ő már bőven kisló.


Kérdező, ha jól érzed magad rajta, akkor hajrá! :)

2012. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatásokat!:)

http://www.youtube.com/watch_popup?v=xhf_BbrtB78&vq=medium#t.. - hasonló a mi arányunk is mint a lánynak és a lovának. Igaz ő fiatalabb tőle, és díjlovagol (kengyelhossz miatt), ő még nőhet, én már nem (ilyenkor egyik szemem sír, másik nevet:))

2012. máj. 28. 13:10
 9/11 anonim válasza:
Szerintem semmi ciki egy póniban, ha rajta érzed biztonságban magad, akkor hajrá! :)
2012. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan,csak elbirjon.
2012. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!