Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ebbe a kategoriaba tartozik!...

Ebbe a kategoriaba tartozik! Balatonlellén fellép idén is Richter Flòrián?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 23:08
 1/10 anonim válasza:
64%
Ha Richter Flórián egy ló, akkor ide tartozik.
2012. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egy műsor amiben lovak vannak. Be vannak idomítva és valami eszméletlen ügyesek és jók. Nem tudom amúgy, keress rá google-ban. Győrben voltak úgy tudom egy pár hete.
2012. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd: [link] szerintem egyelőre még nem tudják.
2012. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
. Második, hahaha. Harmadik negyedik köszönöm! Harmadik nagyon jòl elmagyarázta. És azt hiszem minden lovaglással és lòval kapcsolatos dolog ide tartozik.
2012. máj. 27. 23:33
 5/10 anonim ***** válasza:
A 3. és 4. is én vagyok :) Voltál már régen? Én voltam és nagyon jó! Most néztem a jegyárakat és még nem is olyan vészesek. Hátha jönnek majd Debrecenbe is :) Szerintem amúgy ősszel jönnek ha jönnek mert gondolom a nyáron nem utazgatnak (de ez csak tipp).
2012. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ma voltam :D am. Nem utazgatnak, hanem Balatonlellére jönnek a cirkuszba! Azért kérdeztem mert fantasztikus volt az előadás, és személyesen is szeretnék beszélni vele :-)
2012. máj. 27. 23:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor te nem erre a Horse Evolution produkcióra gondolsz? Pedig az egy felejthetetlen élmény.. :)
2012. máj. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak írták, hogyha nem vándorolnak, akkor éppen Balatonlellén vannak a vidámparkban :))
2012. máj. 28. 14:34
 9/10 anonim válasza:
Így van, ha nem vándorolnak akkor Balatonlellén táboroznak a vidámpark mellett úgy kb. min. 10 éve ha nem több.
2012. júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aha! :D Igen, a Show-t már láttam, csak Balatonon szeretnék velül találkozni :)
2012. júl. 31. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!