Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen színű lesz szőrváltás...

Marcipanfelho kérdése:

Milyen színű lesz szőrváltás után egy pej csikónak?

Figyelt kérdés
Már utánaolvasgattam, a legtöbb helyen azt írták hogy egy pej csikóból fekete lesz szőrváltás után, de a sötétpejből meg lehet szürke árnyalatú. A csikó rövidszőre barna, a hosszúszőre pedig feketés, sötét barnás (ez függ a fénytől is),de szerintem inkább pej mint sötétpej. A tapasztalattal rendelkezők válasza érdekel, hogy az ilyen kiscsikók milyen színre váltanak. Köszönöm előre is!

2012. máj. 29. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van egy kép ha könnyebb így megállapítani!

2012. máj. 29. 22:33
 2/9 anonim válasza:
55%
szinte ugyanolyan színü lesz,vércse színü,tapasztalatból írok
2012. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tapasztalat az, hogy világosodik a legtöbb esetben, vagy marad a színe, a sötétedés viszont ritka (legalábbis én még nem találkoztam vele, hallani már hallottam).
2012. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Én azt olvastam hogy pejből fekete lesz, két helyen is csak fura volt hogy ennyire biztosak benne hogy minden pej csikóból fekete lesz. Az anyja amúgy fekete az apja pedig sötétpejnek tűnik (fényben barnás árnyalatú) ezért gondoltam hogy esélyes a fekete :)

2012. máj. 30. 07:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonló marad. Szép kis csikó. :)
2012. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 30. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém pejből lett sötétpej. Az apja volt (valamikor) sötétpej, csak már 20 éves volt ugyhogy valamivel világosabb volt már, de még így is látszott rajta, hogy valamikor sötét volt. Szerintem elképzelhető, hogy sötétpej lesz. A fején elég sötétnek néz ki.
2012. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mostmár kopik elől a szőre a szügyénél, és látszik hogy ott fekete lesz :) eléggé sötét ott a szőr. mondjuk várható volt csak kiváncsi voltam :D
2012. jún. 1. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyihaha
2012. júl. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!