Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy győzzem meg?

Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta hogy a lovaglás nem sport!Ő persze azt hiszi hogy lovaglásnál csak ülünk rajta mint 1 zsák krumpli! Mit mondjak hogy elhiggye hogy ez rengeteg koncentrációt igényel,és sok energiát kell belefektetni?

2012. jún. 1. 17:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Mondd el neki, hogy mit csinálsz lovaglás közben.
2012. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,beszéltem neki a csizma segítségről,egy csomó lófajtáról,sőt még a vágtáról is,de legtöbbször azt mondja hogy pl a falabellát egy szamárból és egy dalmatából keverték ki,a vágta pedig csak béna szökdécselés.stb jelenleg arra próbálom rávenni hogy jöjjön el megnézni de....
2012. jún. 1. 17:44
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Én meg kutyás vagyok, és a lovasok azt mondják, hogy a kutyával versenyzés nem sport. Mindenkinek beszólnak valamiért. Ez van. Miért kéne meggyőzni? Te azt csinálsz amit akarsz, meg ő is.
2012. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Hagyd a fenébe, hülye az ilyen :)

Ha annyira erősködik, ültesd fel egy lóra, majd ledobja és megérti ;)

Amúgy én melletted állok, én is lovas vagyok :)

2012. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

A kutyás voltam, szerintem mindenkinek joga van hozzá, hogy meglegyen a saját véleménye és ízlése.

Ha nem lépsz túl rajta akkor sosem leszel boldog, mert mindig lesz valaki aki nem azt gondolja amit te. Engem is sokat piszkálnak a kutyázás miatt de már nem érdekel.

2012. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Azok szoktak ilyeneket mondogatni, akik 3 méternél jobban meg sem mernek közelíteni egy lovat!

Mondd meg neki, üljön fel egy pár percre!

2012. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
Ültesd fel egy lóra , adj neki feladatot, pl. 15 percig próbáljon meg 2 ponos ügetni, vagy vadászvágtázni..tuti megváltozik a véleménye....
2012. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom.Csak az a baj hogy ő,bár a legjobb haverom,szinte minden nap beszól,nem is kell szóba hoznom.Mellesleg én is bírom a kutyákat :) csak az a baj hogy a haverom se nem kutyás,se nem lovas,nem szereti a macskákat,madarakat..... szóval a tengeri malacokon kívül semmi sem tetszik neki(bár az nekem is van) De holnapra lehet hogy megbeszélek vele egy lovaglást,mert én szeretném megosztani vele ezt az élményt.
2012. jún. 1. 18:02
 9/22 A kérdező kommentje:
mellesleg a másodiknak,én eddig a fülemmel beszéltem hozzá,szóval a válaszod sokat segített XD
2012. jún. 1. 18:04
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha igazi barátok lennétek akkor egyikőtök sem próbálná meggyőzni a másikat. Az én legjobb barátom nem bírja a kutyákat de soha ebből gondunk nem volt. Én keresnék olyan barátot aki elfogad. Te meg megtanulhatnád elengedni a dolgot.
2012. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!