Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti milyen ajándékot vennétek...

Ti milyen ajándékot vennétek egy 14 éves lánynak aki él-hal a lovakét? (ékszert ne)

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lovas könyvet.
2012. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Mivel jómagam is lovas vagyok,én legjobban egy lovas könyvnek,vagy lovas pólónak örülnék.:) esetleg vmi lovas felszerelést..:) lovas bögre,vagy egy újság..:)
2012. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
van neki 1000
2012. jún. 5. 20:02
 4/15 A kérdező kommentje:
már mint könyv már sok van neki.Mi valami maradandót szeretnénk venni..
2012. jún. 5. 20:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem muszáj lovas cuccot kapnia. Vegyél valami olyat, aminek semmi köze a lovakhoz.
2012. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem örülne ruhának,lófelszerelésnek,lovas magazinnak,izzasztónak,kötőféknek...

De ha van lova akkor a legjobb a felszerelés.

Mondjuk veszel neki valami olyan színű szettet,amilyen szín illik a lovához,és annak biztosan nagyon örül :)

De lehet dvd meg ilyenek...

2012. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha van lova, akkor felszerelést vennék, ahogy előttem is mondták ilyen "apróságok": kötőfék, futószár, nyeregalátét, futószára ostor, lovaglókesztyű, pucoló eszközök.

Esetleg ha nincs lova, akkor plüsst vagy képkeretet, nici-s tolltartót,párnát ilyesmit: [link]

2012. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne könyvet vagy filmet, mert ha lóbolond, valószínű, hogy van neki egy rakattal.

Poharat szerintem felesleges. Tapasztalatból mondom: én is mindig azt kapok, és névre szóló bögrékből már van vagy 8 csak nekem.

Lovas magazint is felesleges, mert valószínűleg lóbolond létére azt is vesz.

A lovas felszerelést azért tartom rossznak, mert ha nem tudod a lova méreteit és rosszat veszel, esetleg már van, vagy nem jó a márka, vagy a szín... szóval ez sem egy tuti ötlet.

Igaz, hogy azt írtad, ékszert ne, én mégis azt vennék.

Persze lehet még toll, ceruza valami vicces figurával a tetején.

Menj el pár ajándékboltba: számtalan kütyüt árulnak, szóval kedvedre válogathatsz közülük.

Sok sikert! :D

2012. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
vannak nagyon kis méretű kantár díszek.:) én olyat szeretnék majd.:) nagyon tetszik.:)
2012. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

attól függ :)

ha van saját lova, akkor tényleg nem rossz ötlet egy szükséges felszerelést megvenni.

ha tudod h valami lovasfelszerelése hiányzik, akkor az is lehet, csak figyelj rá, h megfeleljen az izlésének, méretének.

ha csak náha jut el lovardába lovagolni, akkor vidd el egy jó loviba! Annak biztos örülne.

2012. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!