Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg szeretnem venni. Mit...

Meg szeretnem venni. Mit szoltok hozza?

Figyelt kérdés
www.lovasok.hu/eladolovak/index. Php? Page=hirdreszletek&hid=110421&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=
2012. jún. 6. 16:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2012. jún. 6. 16:27
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyin olcsó.. :) A leírása szerint nagyon jó ló, de hát meg kell nézni.. ! Egy látogatást MINIMUM megér, ennyiért szerintem nem találsz ilyet!
2012. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ezert is kerzdeztem itt ra, mert tul olcso ahhoz kepest hogy tisztaveru, szarmazasi lappal es loutlevellel. viszont 14 eves a draga, lehet hogy azert???bar az meg nem tul sok...
2012. jún. 6. 16:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olcsó, a ló már 14 éves, ráadásul herélt, ez a két tényező sokat lehúz az árából. Hobbira alkalmas, de nagyon kényes fajta.
2012. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat. ti megvennetek helyemben? tudom hogy kenyes fajta, es egygazdas...ez az ami a legjobban aggaszt.
2012. jún. 6. 16:58
 6/16 anonim ***** válasza:
OO.. igen, nem is néztem hogy herélt.. :P De amúgy szerintem érdemes! Ha nem is veszed meg egy megnézést megér! Am. nem öreg 14 évesen..:)
2012. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül öreg, de ismerjük be, benne jár a korban. És igen, nagyon egygazdás is, itt még inkább mérvadó, hogy ennyi idős. Én nem venném meg, számomra nem éri meg, de nem is vagyok frízes típus annyira. :)


Ha neked van rá pénzed, és frízt szeretnél, akkor menj el, próbáld ki, ha tetszik, akkor beszéld meg a tulajjal, hogy had legyél ott néhány napot, had csinálhass mindent te a lóval, hogy hogyan viszonyultok egymáshoz, hogyan viszonyul az új emberekhez.

2012. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, megfogadom a tanacsod!
2012. jún. 6. 17:23
 9/16 anonim ***** válasza:

Először rá akartam vágni, hogy kamu, mert a csajt ismerem (névről, ill. beszéltem vele) és h nem adná el a lovát. Nyilván muszáj, és azért is ennyi. Rosszat nem hallottam a lóról, a 14 éves pedig egyáltalán nem öreg. (ismerek olyan 18-19 éveseket, akik simán letagadhatnának 10 évet.)

Szerintem menj el, nézd meg. Én modjuk úgy tudom h nem csak ő lovagolta, de az lehet h másik paci volt.

2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nagyon olcsó... és gyönyörű ló..:)) szerintem 100%ban megérné megnézned és felülni rá ...:DD és megvenni.. mert ha lecsapják a kezedről ilyen olcsón nem nagyon találsz Frízt..:SS :DD
2012. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!