Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismeri valaki a Székesfehérvár...

Ismeri valaki a Székesfehérvár határában lévő Kunos Lovardát? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerem, tartottam ott a lovam egy darabig, mire vagy kíváncsi konkrétan?
2012. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, valóban nem írtam, hogy konkrétan mi érdekel. Nos, a kislányom most kezdett ott lovagolni, így leginkább ez a rész érdekelne. Vélemények az oktatókról, mennyire veszik komolyan a lovasoktatást stb.
2012. jún. 9. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ki oktatja. mondjuk múltkor a rajtengedély vizsga előtt eléggé lefagytam, amikor az egyik kislány ugrott egy lovon, négyszer esett le róla, és az edzője - most nem mondok nevet, max priviben - csak annyit tudott hozzáfűzni, hogy csapkodja meg a lovat és jöjjön ötödszörre is, mert még csak négyszer esett le.

Szerintem nem igazán veszik komolyan a lovasoktatást, az osztályban lovagoltatás egy ideje elég gyenge, és a bérlovak is elég megbízhatatlanok, persze van egy-két jó, de manapság nem fordítanak elég figyelmet az oktatásra, inkább a versenyek rendezésére mennek rá.

A hangulat is pocsék, kb mindenki menekül onnét. Most nem akarom pocskondiázni, mert egy időben jó volt, de mióta a tulaj beújított egy bizonyos személyt, azóta a lovarda színvonala olyan mint egy negatív lineáris függvény, szigorúan monoton csökken...

2012. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a személy Z.G.? Mert akkor érthető a dolog. Sajnálattal hallom, hogy ott is esik a színvonal. :(
2012. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, kivételesen nem a "mester" volt az, bár nem csodálom, hogy rá gondoltál.
2012. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!