Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lenne két kérdésem lent! (? )

Lenne két kérdésem lent! (? )

Figyelt kérdés

A nagy csalán tényleg mérgező a lovaknak?

A bértartást hónap elején vagy hónap végén fizetik, és beszállhatok-e most még ebbe a hónapba a félbértartásba vagy már várjam meg a következő hónapot?



2012. jún. 11. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A bértartásba mindig be lehet szállni és akkor kell fizetni mikor megegyeztek de általában hónap elején . Amúgy jól meg kell nézni hogy kinek adod oda mert ismerek olyat ahol a lovak a fél centis füvet eszik meg naponta kapnak egy villa szalmát és a lovaknak már csont és bőr.
2012. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nálunk rendesen kapnak a lovak enni. De a karámbak a pálya szélén és a legelőn is több helyen van nagy csalán, de azt nem eszik meg. Olvastam több könyvben, hogy mérgező, de több helyen, hogy gyógyító hatású. Akkor most melyik az igaz?

Értem, köszi! :)

2012. jún. 11. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
A csalán nem mérgező de ha jól tudom felpuffassza a lovat .
2012. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mérgező :)

Én hónap elején szoktam bértartást fizetni.

2012. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahol én eddig jártam, ott mindenütt hónap elején fizettük a bértartást. Ha megbeszélitek, szerintem még beszállhatsz ebben a hónapba.

A csalán gyógyhatású, ahogy az embereknek jó a reumára, úgy a lovaknak is gyulladáscsökkentő, ízületi fájdalmakat csökkentő hatása van.

2012. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lovas könyvben az van hogy mérgező..

Én nem vagyok bértartásban de hónap végén fizetném..

2012. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, az lehet h te hónap végén fizetnéd, de ha a helytulajdonosa azt mondja h hónap elején kell fizetni, akkor mit csinálsz? XD
2012. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha már megkérdezi.. " hónap elején vagy hónap végén fizetik"?

Hát én hó végén fizetném.. ha megvagyok elégedve x"D

2012. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hó elején kell fizetni, hó vége felé már kevesebb a pénze az embereknek. A csalán tudtommal nem mérgező, de a ló amúgy sem szereti, ha pl beküldöd egy csalánosba akkor úgyis alóla legeli a füvet, a csalánhoz hozá sem nyúl, max akkor ha jó pár napig nem raksz elé mást, de azt ugye jó gazda nem csinálja.
2012. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!