Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan szoktátok kimosni a...

Hogyan szoktátok kimosni a nyeregalátétet?

Figyelt kérdés
többféle van zselés nem zselés, ti hogyan szoktátok kimosni amikor már nagyon piszkos az izzasztó?

2012. jún. 14. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Beteszem a kádba, ráengedek vizet és adok hozzá mosóport. Csak arra figyelj, hogy tegyél be szűrőt, mert ha az a sok lószőr lemegy a lefolyóba, eldugul.
2012. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kinn a lovardában gyökérkefével megpróbálom kiszedni a kosz nagy részét, majd otthon még porszívóval a maradék szőrt.

Majd bevágom a mosógépbe :P

Tiszta lesz, és gyorsan szárad.

2-3 db fér be egyszerre.

2012. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jún. 15. 01:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Erősen ajánlott mosás előtt, alaposan kikefélni az alátétet, aztán ha nem morognak otthon, akkor mosógépbe mehet, ha morognak, akkor nagy lavór vagy kád tele vízzel mosószerrel, esetleg slag, viszont a kicsavarása 2 emberes munka.

Mosógépnél jó, mert kicentrifugázza és jó időben pár óra alatt megszárad, viszont én mostam lavórban és nem tudtam úgy kicsavarni 2 nap után is még nedves volt. Ilyen esetben érdemes beszerezni egy centrifugát (használtan max 5-10 ezer, de lehet sokat mondtam), ha oda bedobod egy körre, akkor is hamar fog száradni.

2012. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beledobjuk a mosógépbe ahogy van. Előmosás-mosás és már tiszta is. De általában kell neki az előmosás is, főleg a fehérnek, hogy tiszta legyen. Utána száríthatod úgy, hogy rárakod valamilyen rúdra és az elejébe (a marrészhez) meg a hátuljába beledugsz egy félliteres üveget. Elég csak a felét és akkor olyan "nyeregformájúra" szárad.
2012. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vig Dorina válasza:
Hány fokon kell kimosni a mosógépbe?
2013. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!