Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam terhes es 1 honapot...

A lovam terhes es 1 honapot kesik a csiko mi tegyek?

Figyelt kérdés
Biztos terhes mert meg van ultrahangozva
2012. jún. 14. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát.. 1 hónap késés szerintem sok! ne itt kérj tanácsot mert biztosat csak az állatorvos mondhat! szóval hívd ki szerintem !:)
2012. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oke koszi probaltam vele terepre menni hathamegindul az elles de hiaba volt pedig naponta lovagolom tanito erdos lo
2012. jún. 14. 17:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jó időponttól számolod, csak egy dátum jöhet szóba?

A lovad jól van?

2012. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A lo jolvan de nemtudom mert ketszer fedeztettuk
2012. jún. 14. 17:51
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Talán hívj orvost? Nem tudom egyesek ennyire hogy lehetnek ostobák, vajon mi a tehhendő a lóval ha egészségügyi baja van...
2012. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Hm...azt remélem tudod, hogy a lovak 11 hónapig vemhesek, nem 9...
2012. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a ló nem terhes, hanem vemhes, az én lovam mikor vemhes volt, akkor hiába jól számoltam a dátumot, egyszer koraszülött csikó jött világra, máskor 2 hét csúszással ellett meg, harmadjára normálisan ellett meg...nagyon jó ló volt, csak megöregedett és elpusztult
2012. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég felháborító számomra hogy egy lótartó azt a megnevezést sem tudja, hogy a ló nem terhes, hanem vemhes.

És ne gyere nekem (meg senki sem) azzal, hogy tanácsot kértél nem osztogatást, ugyanis azért ez már égő szerintem.

Nem azt mondom hogy a lótartáshoz diploma kell, de azért alapvető dolgok megtanulása, utána olvasása, elsajátítása igenis szükséges!

A másik pedig hogy állatorvos vélemény kérése megsem fordult a fejedben?

2012. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is a "terhes" szó használata miatt gondoltam, hogy nem tudja hogy egy ló vemhessége átlagosan 11 hónapig tart...
2012. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom szegény lovat..ha ilyen szakképzet gazdája van..-.-"

Állatorvos még eszedbe sem jutott mi?

2012. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!