Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hagyhatom befonva a sörényét...

Hagyhatom befonva a sörényét karámban a fríz lónak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 05:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát hagyhatod. Attól függ mennyi időre és, hogy mennyire van a fonás erősre fonva. Mert ki is hullhat a sörény ha sokáig van befonva tartva és erősre van húzva. Meg gondolj bele, ott van a karámba és be van fonva a sörénye közbe szállják a böglyök meg még ki tudja mi és nem igazán tudja egy patentül befont sörénnyel hajkurászni a rovarokat. A másik, hogy fogja magát lehempereg és vége a szép munkádnak. Másrészt, miért hagynád befonva a sörényét?


UI: A Fríz ló nem képez kivételt más fajták felett.

2012. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyhatod, de nem ajánlom.

Az enyémnek egyszer verseny után úgy hagytam beleakasztotta a karámfába mikor vakarta a nyakát egy egy hatalmas köteg sörényt kitépett vele.. és attól hogy fríz még ugyanolyan ló. ;)

2012. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok divatmajom csak valahogy őt hozta az utamba a sors és ő lett a lovam. Azért gondoltam,mert elég nagy sörénye van, és rengeteg munkával jár a sörény és a farok rendben tartása. Nem akarok panaszkodni, hiszen már annak örülök hogy saját lovam van.
2012. jún. 17. 23:00
 4/5 anonim válasza:
32%
Nekem is van 4 fríz lovam! Hogyha számodra nagyon nehéz a sörényének és a farkának a rendbentartása akkor nem értem hogy minek kellett neked ilyen ló!
2012. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kellett sosem fríz, de őt hozta az utamba a sors, és nálam van. Tőle jobb lovat nem is kívánhatnék. Magyar sportlovat akartam és el is mentünk megnézni, de kipróbálás után rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem illünk egymáshoz. Ott volt ő is, egy tisztavérű és szintén eladó volt. A tulajdonos unszolására kipróbáltam és erre mondják, hogy szerelem volt első látásra. Így most van egy frízem. Kb. ennyi! Amúgy ha mégis a másik lovat vettük volna, akkor az első dolgom az lett volna, hogy levágom a sörényét.
2012. jún. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!