Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha van 3 fehér nyeregalátétem...

Ha van 3 fehér nyeregalátétem akkor át tudom-e valahol festettetni?

Figyelt kérdés
Van egy kopottas cég jel is ami nekem nem kell, így használni meg nem akarom szóval...

2012. jún. 18. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem át lehet festeni, van akik ruhák festésével foglalkoznak, ilyen helyeken megcsinálják
2012. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell olyan szépre festeni csak otthonra akkor magad is be tudod festeni. Lehet ruhafestéket venni és azon rajta van hogy hogyan kell csinálni.
2012. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ruhafestéket, bár egy izzasztónak jókora bödön kell. Nem tudom hogy fogná be, én inkább valami sötétebb színnel kezdenék, lehet nem is elég egy festés.
2012. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: arra azért figyelj, hogy ne izzadja le a ló a festéket, vagy ne legyen rá allergiás. Érted, mégiscsak más, ha hordasz egy festett pólót, a lóval viszont folyamatosan érintkezésben van az izzasztó
2012. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leglókímélőbb az a megoldás, hogy amelyik nem tetszik eladod és helyette veszel olyan színűt amilyet akarsz. Pl a kopott cégjeles, ha jó állapotú 2-4000ért eladható.
2012. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is inkább eladnám/elcserélném a helyedben, ha valahol festeted, az tuti h többe kerül, mint amennyit az alátét ér...

ha otthon fested ruhafestékkel, az meg azért nem jó, mert az sokáig engedi a színét, én olyat lóra ne tennék

2012. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mind a 3 fehér és mindegyiken van egy cégjel. Cégjellel ellátott nyeregalátétet vagy bármit nem adunk el. Arra is gondoltunk,hogy el visszük és kiszedetjük a cégjelet valahogy. Például valami mosodába vagy Patyolatba vagy akárhová. Mama azt mondta, majd ő kihipózza, de én félek, hogy valami ocsmány nagy folt marad a helyén mert már elcseszett egy lovaspólómat. Szóval ha szépen kiszedjük még jó lenne fehér nyeregalátétnek, bár azt meg így félnék használni, hogy fehér meg minden. Valahol csak befestik a nyeregalátéteket. Csak nem tudom, hol és mivel lehetne. Köszönöm a tippeket. Igazából én is azért félek, mert nehogy a ló leizzadja a festéket és ne adj isten allergiás lesz rá. De azért köszönöm nektek :)
2012. jún. 19. 08:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem adható el, akkor ezeket használd "játszós"-nak és ha valahol meg kell jelenni, arra veszel egy olyan színűt amit akarsz. Edzésen tök mindegy mi van a lovon nem?
2012. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen mindegy végül is, de azt kérdeztem, hogyha átfestetném akkor hol tudnám.
2012. jún. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!