Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne rossz ha a lovamnak egyenlőre nem lenne úgymond fedél a feje felett? A karámjában van sok fa.

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rossz lenne neki. Próbálj ki egy éjszakát a szabad ég alatt.
2012. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyáron nem lesz baja..

Télre egy beálló legalább kell..

Kedves első válaszoló: szerintem még te sem aludtál szabad ég alatt nyáron.. ;)

Hatalmas élmény gyönyörű és romantikus.. :$

2012. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak nagyon szeretek sátrazni és éjjelig kinn lenni nyáron :) Télire mindenféle képpen ütünk neki valamit össze...Egy csikóról lenne amúgy szó de ahol most van ott is csak kajálni mennek be az istállóba...
2012. jún. 20. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
ebbe az időbe egész nap a tűtő napon... próbáld ki te is :)
2012. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Írtam hogy vannak fák :) és nem is kicsik
2012. jún. 20. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jó neki de mi lesz ha jön egy vihar? Jégesővel. Még ha csak szakad az eső, akkor se hagynék kint egyedül egy csikót. Meg azoknak a fáknak elég sűrűn, erdőszerűen kell lennie.
2012. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csinálj neki egy 3 oldalról zárt legalább 3x4mes beállót neki átmenti megoldás lehet pl OSB lapból, igaz nem a legerősebb, de egy nap alatt meg lehet csinálni, addig jó, míg a rendes beálló el nem készül.

Azért vihar idején még mi is beengedjük a lovakat, pedig nyáron csak reggelizni, meg vacsorázni mennek be fél-fél órára, illetve ebben a nagy hőségben, mert hiába vannak a fák, ha te kiállsz az árnyékben is leéghetsz, és nekik sem elég a fa árnyéka.

2012. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A karámjában van sok fa."

Na az a sok fa jobban bírja a jégesőt meg a vihart a szabad ég alatt! Pakold ki!

2012. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok, hülyeséget írtam, azt hittem az istállóban van valami tüzelőfa betárazva! Bocs!
2012. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as made my day :"DDDD

Ahova én járok ott úgy van hogy van egy nagy nyitott legelő beálló nélkül, itt vannak nappal, de ha vihar van,vagy éjszaka, beengedik őket a másik karámba ahol meg van fedett cucc. És egyedül semmiképpen se tarts csikót!

2012. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!