Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Barn a vagy fekete...

Lovasok! Barn a vagy fekete felszerelések (nyereg, kantár, szügyelö. Stb. )?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 15:11
1 2
 1/18 x) ***** válasza:
Nekem most fekete van, mert a fekete nyerget ajándékba kaptam és szerintem szebb ha egyforma színű a kantár meg a nyereg például. :) Meg a ló színétől is függ hogy mi néz ki jól rajta.
2012. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Fekete mindenünk :) Nekem jobban tetszik, mint a barna.
2012. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fekete magyar sportló kancám van, és legelőször barna összeállításunk volt felszerelésekből [link] , amit az unokatestvéremtől kaptam, miután ő abbahagyta a lovaglást a terhessége végett. Szép is, jó is, megvigyázta, de fekete lóra nem illett. Egy hónapja már összegyűjtöttem a pénzt, és sikerült vennem egy fekete Stübben nyerget, meg hozzá egy angol kantárt feketében. Az izzasztó pedig kék Horze lett és egy korona van rányomva.
2012. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem sötétpej lóra barna felszerelésem van. Még ezer éve, ahova jártam lovagolni, ott láttam barna kantárt. Előtte leginkább feketét, szerintem az gyakoribb. Igen jól mutatott a lovon és elhatároztam, ha lovam lesz barna felszerelése lesz. Hát így is lett :D Amúgy szerintem a fekete felszereléssel egyszerűbb, nem látszik rajta, hogyha kopik, mert vannak fekete nyeregolajak is amikkel be lehet színezni.
2012. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
fekete nekem jobban tetszik
2012. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Nekem most barna, de most szeretnék feketére váltani :) És szerintetek az szarul néz ki ha egy lovasnak minden felszerelése barna csak a csizmája(chapse fekete) ???
2012. jún. 22. 14:00
 7/18 marcipanfelho ***** válasza:

én fekete párti vagyok :P

biztos nem néz ki szarul de én úgy vagyok vele ha már minden egyszínű akkor az is legyen olyan :D szóval az én szememet szúrná :P a lényeg h mindegy milyen színű, csak legyen tiszta :) mert az a szép

2012. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 23. 20:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Csizmában csak feketét tudok elképzelni, még ha barna vagy sárga is a felszerelés. Nem gáz! Nem kell egyszínűben lenni mindig! Hülyeség! Amúgy meg legyen már saját ízlésed! Mindenki elvan azzal, hogy rikító, rikító.. hát hagyj legyen rikító! Úgyis csak a katalógusokban rikító a szín, élőben meg tök jól áll. Amúgy is az a túl sok egyszínűség (pej ló, barna nyereg, barna naci, stb.) már olyan hatást kelt, mintha egy szürke egérke páros lenne. Nekem van lóval összeolvadó szettem is, és mutatósabb is. Ha én nem szégyellem A1-ben, akkor te se szégyeld!
2012. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 marcipanfelho ***** válasza:
én nem akarnék mindenből olyan színűt mint a lovam színe :D nekem egy almásszürke ló az álmom és hozzá pl. csomó lila meg kék cuccot képzeltem el :D de nyeregben meg csizmában ilyesmi főleg a fekete jön be :) nem tudom miért, az olyan elegáns és olyan modernebb hatást kelt :D
2012. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!