Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Házi módszer legyek, böglyök,...

Házi módszer legyek, böglyök, szúnyogok ellen? (pl. hallottam már, hogy a diófa leveléből kell teát főzni. Ezt próbálta már valaki? mennyire hasznos? )

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit olvastam:

fél liter vízbe (kimosott fújókás flakonba) az alábbiakból 40-40 csepp: borsosmenta, eukaliptusz, teafa, citronella (nem citrom) Minde nfújkálás előtt összerázni

[link]

petróleumot sem szeretik


De amit holnap tervezek ki próbálni: ecetbe raksz 2-3 gerezd fokhagymát hagyod állni a napon aztán rá fújod vagy szivaccsal áttörlöd a cuccal a lovat.

2012. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!:)
2012. jún. 21. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi egyszer ecetes löttyöt próbáltuk, hát nem vettem észre, hogy különösebben hatékony lett volna, de a lovak iszonyat büdösek lettek, az tény :D A diófásról még nem hallottam, lehet nem merném kipróbálni félve az allergiától, mert a diófa levele mérgező ha a földre hullik, ezért nem nagyon van a diófa alatt növényzet. Ha megfőzöd, akkor meg mi marad belőle?
2012. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is az allergiától félek,még nem volt időm megfőzni,így nem tudom,h,hogyan néz ki,mi marad belőle.
2012. jún. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!