Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla kép alapján...

Mit gondoltok róla kép alapján? Ti megvennétek, és ha igen, akkor melyiket?

Figyelt kérdés

Sportra kell, versenyzem, és egy komolyabb lovat keresek. A pénz most nem téma, mivel egyenlőre csak nézelődöm a jelöltek közül.


[link]


[link]


[link]



2012. jún. 22. 03:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen az utolsó tetszik legjobban :D Annyira gyönyörű a felépítése. Igazából mindegyik nagyon szép, és kár hogy németül van minden, mert így nem igazán értem amit írnak a lovakról.

De ha versenyzésre kell, nézd a ló temperamentumát is, oda már kissé szenvedélyesebb ló kell, úgy gondolom :)

2012. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első esetleg a 2. nyerő.. testfelépítés alapján..
2012. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem az 1. az abszolút nyerő, mert a 2.nak a feje nem tetszik ( ez csak a személyes véleményem), a 3. meg elég alacsony
2012. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt. A másodiknak elég tehén állása van. Ez nem túl jó.
2012. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem így kép alapján az első tetszik, de még nézelődöm. Nagy előnyt jelent, hogy kanca a ló.
2012. jún. 22. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónak a legjobb, és a legszebb a testfelépítése. Az elsőnek érdekes a nyaka, bár tényleg jól írtad nagy előny ha a ló kanca!:) Szerintem nézegess még...
2012. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4.Válaszoló: Nincs tehén állása,oldalról nem lehet megállapítani!
2012. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én lovamnak tehén állása van. Pontosan megtudom mondani bármelyik lóról melyiknek van és melyiknek nincs.

Mellesleg mi lett az utolsó linkkel? Megvetted kérdező?

2012. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg levették a hirdetést.
2012. jún. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!