Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladó lovak hirdetésénél...

Eladó lovak hirdetésénél miért van néhány mellet: "ár nélkül"? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 19:03
 1/7 anonim válasza:
Azt, hogy nem akarja leírni az árat, mert jó esetben nem tudja (kizárt), rosszabb esetben vagy "csak" a maximumra akar lehúzni, vagy valami gond van az állattal (amit csöpp "szerencsével" nem veszel észre)
2012. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert drága, vagy mert komoly érdeklődőknek árulja el, vagy még nem tudja mennyit kérjen érte, ajánlatot vár.
2012. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem írt be árat, mert vagy nem tudja, vagy rohadt drága !!
2012. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem írta le az árát.

Ennek okai:

-nem tud konkrét árat

-tud de nem akar kiírni (a kezdő lovasnak aki nem visz magával tapasztalt embert oda adhatja jóó drágán amiért mondjuk a tapasztalt lovas nem venné meg..)

-nem akar árajánlatot írni

2012. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj, nem azért mert ingyen van :)

az én régi lovamat, amit béreltünk ott a lovardában (tehát lovagolhattam rajta, de nem volt hivatalosan az enyém), úgy döntött a tulaj, hogy eladja. gyönyörű ló volt egyébként, és az apja miatt rohadt drága. úgy volt vele, hogy ebbe a lóba vagy első látásból szerelmes lesz vki, vagy nem. hát, ez be is jött (ja és nem volt könnyen kezelhető paci), (ő sem írt ki árat pont ezért, mert amit kettővel ezelőtt leírtam) vki jól beleesett aki a neten látta a fotóját, kifizette azt az irdatlan pénzt, és elvitte. de az a tippem, hogy ő is el fogja adni, mert iszonyatosan gyengeelméjű, soha nem fordul arra, amerre kéne...

de ez nem az idomítása miatt van, elhiheted

2012. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha eladó lennék én se írnék árat, aki komolyan érdeklődik, annak elmondom még mielőtt eljönne kipróbálni. Nem azért mert olyan sokat érne a ló, hanem mert számomra eszmei értéke van és örülnék neki, ha jó helyre, felelős gazdához kerülne. Nálam a lóvételnél az lenne az első, hogy kérek egy olyan fotót, melyen tisztán látszanak a sütések és utána kérdeznék a lótenyésztési felügyelőségen, hogy igazi-e és kértek-e le rá lóútlevelet. Ilyen igényeket mástól is "elvárnám" mert ebből látszik, hogy tényleg érdekeli a ló a vevőt. A másik az, hogy kupecnek, kisebbséginek nem adnám el.


Lehet egyesek furcsának és körülményesnek találják, de nálam ez egy fokmérő a vevővel szemben, hogy biztos jó helyre fog kerülni.

2012. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pontosan, nem kell egyből rosszra gondolni :)

Én se írnék árat, akit komolyan érdekel megtudja.

2012. júl. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!