Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a lovaknál a szénahas?...

Milyen a lovaknál a szénahas? Van ilyen? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 23:30
 1/6 x) ***** válasza:
Én még csak szalmahasról hallottam, szerintem ugyanaz. A szalmahas (a névből is következtetve) annyi hogy jó nagy hasa van a lónak, mint mikor kieszi maga alól a szalmát és felfúvódik. Bár nem feltétlenül akkor mondják ha teleette magát, csak ha úgy néz ki. Szerintem a szénahas is ugyan azt jelenti. Bár evés után minden lónak szénahasa van.. :)
2012. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem:)

akkor szerintem a szalmahasra gondoltam,köszi:))

2012. jún. 30. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Van szénahas is. Mindkettő azt jelenti, hogy sokat eszik a ló szénát/kieszi maga alól a szalmát, de nincs mellé megfelelő mozgás, nincs elég szemes takarmány vagy zöld, ezért nagy pocakja lesz a lónak, kb mint a sörhas :D
2012. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szénahas:

[link]


[link]


[link]

2012. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

DE amúgy:

[link]

2012. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan a lovaknál a szénahas mint amikor te is teleeszed magad. Látod magadon, hogy nagyobb lesz a hasad. Annyi a különbség, hogy ezek a lovak sokáig szinte vagy csak azt esznek és sokat, ezért kitágul a gyomruk és a belük és még nagyobbnak lesz a hasuk. Megfelelő etetéssel és mozgással ez lemegy.
2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!