Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha menhelyről örökbefogadok...

Ha menhelyről örökbefogadok egy 3 éves lovat ami teljesen képzetlen, semmi egészségügyi problémája nincsen, és belovagolom akkor feltehetően majd tudok vele versenyezni? ( díjugratás, díjlovaglás, esetleg távlovaglás)

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem persze nincs akadálya de menhelyeken nem igazán vannak lovak vagy te tudsz?ha igen elküldenéd nekem a linket?
2012. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is! :))
2012. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem igazán, keresgélek, valójában inkább kíváncsiságból kérdeztem.
2012. júl. 1. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez nagyban függ a lótól
2012. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja... Akkor nézz körül a vágóhidakon is! Sok csikó van..
2012. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amelyik ló menhelyen van, azt vagy nem adják ki, vagy használhatatlan és amúgy is közelebb van a 30-hoz, mint a 3hoz:P
2012. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha találnál is ilyen lovat, akkor sem hiszem, hogy házi versenyeknél többre lenne képes. A nagyobb versenyekre már igencsak jó származású, tehetséges ló kell. Persze, csodák mindig vannak, csak ne legyenek nagy elvárásaid. :)
2012. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amelyik ló menhelyre kerül, az vagy nagyon öreg vagy olyan tartós betegsége vagy testi fogyatéka van, amivel nem használható lovaglásra, főleg nem versenyzésre, mert akkor nem ott lenne.

Tehát ez egy nagyon hiú ábránd, sőt itthon nem is nagyon adnak ki lovat menhelyről, csak nagyon ellenőrzött helyre, és ahol garantáltan nem lesz kihasználva, szóval nem lovagolják, nem nyúzzák és főleg nem versenyeznek vele, mert ezen állatok még a hobbi lovaglásra sem alkalmasak, max fűnyírásra vagy egy társnak egy másik ló mellé, hogy az ne legyen egyedül.

2012. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 meia15 válasza:
Persze, hogy használhatod:)
2012. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!