Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ilyen melegben miben...

Lovasok! Ilyen melegben miben lovagoltok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első én is ezt akartam írni:D

Amúgy ugyan abban, mint általában, csak a felső kicsit lazább, nem tapadós :)

2012. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Melegben.
2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

hát én ilyenkor nem veszem fel a lovaglónacim,csak egy tapadós térdnadrágot, meg hozzá a chapset. és igy észre sem veszem hoyg nem a lovaglónadrágom van rajtam. ezt persze csak itthon csinálom.

szombaton megyek lovardába, és nagyon gondolkozok ,hogy oda is igy megyek.. mert ezt a nagy meleget én nagyon nem bírom :S

2012. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vékony világos színű lovasnadrág, és valami világos színű, lenge felső. Ha itthon lovagolok általában felhúzom a felsőmet :D
2012. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lovaglónadrág az marad. Legszívesebben attól is megszabadulnék, vagy lecserélném bikinire, de nem lehet. Csizma helyett egy tavaszi lovaglócipő lábszárvédővel. A felső viszont okvetlenül pántos, vagy valami nagyon laza.
2012. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pántos felső, ha lehet, világos.

Fehér baseball sapka, lovaglás előtt bevizezem, néha a hajamat is.

Világos, vékony lovaglónaci, és lábszárvédőt nem mindig veszek.

2012. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lovaglónadrág vagy cicanadrág és valami top vagy vékony póló,és én mindig 7 körül megyek ki lovagolni mikor már nincs olyan meleg.
2012. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Húú én ma voltam...Csak a fedelesdben lehetett kibírni...Nagyon nem birom ezt a meleget.Amúgy lovaglónadrág,cipő chaps marad,fedelesben pántos,de nekem kinn jobban bejön egy husszúujú szellős pamuting.Nem égeti a nap a hátamat/vállamat.

De a kobak a legosszabb az egészben.De azt meg nem engedi az edzőm levenni(meg én se "merem").

2012. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vékony, nyári lovasnaci, és nem veszek föl lábszárvédőt, csak egy hosszú zoknit meg lovascipőt. :)
2012. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
triko vagy futotop, lovaglónaci, többi meg mint máskor is:P:D
2012. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!