Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti fogadtatok a derbyn?...

Ti fogadtatok a derbyn? Nyertetek valamit?

Figyelt kérdés
Mert én semennyit nem nyertem.. :/
2012. júl. 4. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sajnos ki se jutottam, pedig nagyon mentem volna. :)

De egyébként annyira nem vagyok otthon a galoppon inkább ügető...

Fogadni csak úgy érdemes ha valamennyire ismered a lovakat és az erősségüket, összetudod rakni hogy akikkel fut azok milyenek stb.... mert csak így hasraütésre lehetetlen. :D

2012. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 x) ***** válasza:
A Flandorffer Tamás emlékversenyre igen, én akartam Dancing Hussy-ra mert Szenttamás itt van nem messze és jóban is vagyunk velük de keresztapám lebeszélt hogy úgysem nyer és másik lóra tegyünk... szóval mi sem nyertünk semmit. Jön nekem egy huszassal. :D
2012. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogadtam pár futamon, de egyiken sem nyertem. Volt, h második lett a ló, de az nekem már pont nem volt jó. Viszont volt egy futam, ahol azt mondtam, h na jó most nem fogadok, csak megnéztem a lovakat és választottam egyet(csak magamban), h az fog nyerni és az is nyert. Na akkor kicsit ideges voltam, de mindegy. Viszont akikkel kimentem azok az egyik futamon nyertek, de nem sokat, csak 2ezer forintot.
2012. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!