Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek érdemes már most...

Szerintetek érdemes már most lovat vállalnom?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, és futószáron lovagolok.Szeretnék egy lovat bértartásban, minden héten minimum 4x el tudnék hozzá látogatni.Vélemény???

2012. júl. 5. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, ugyanis akkor érdemes csak, ha felismered már a mérgező növényeket, a ló betegségeket és mind a 3 jármódba önállóan el tudsz lovagolni bármilyen lovat
2012. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fiatal is vagy, kezdő is vagy, a helyedben még várnék, lehet h most nem a megfelelő lovat választanád ki.

Várd meg amég terepen, pályán, mindhárom jármódban el tudsz lovagolni egy kicsit problémásabb lovat is.

2012. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 x) ***** válasza:
Még semmiképpen se. Előbb legyen biztos a lovas tudásod. Egyébként sem hiszem hogy 100%-ban eldöntötted már hogy még 15 évig lovazni akarsz. Rengeteg időd van még eldönteni hogy a lovaknak akarod-e szentelni a fél életedet. Addig még egyetemre mész, bulizni akarsz, utazgatni. És ezt egy ló nagyon megnehezíti. Szóval várj még pár évet.
2012. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha most kapnál egy lovat, akár amellett, hogy ott van melletted egy felnőtt (edző) aki mindenben segít, biztos, hogy nem lenne jó ötlet, ugyanis szerintem mielőtt valaki lovat vesz, elvárható, hogy bármilyen típusú lovon tudjon önállóan (és itt most nem arra gondolok, hogy szabadon tudsz vele kettőt fordulni, teljesen önállóan) mindhárom jármódban lovagolni, legyen az hatalmas mozgású 175 centis benga, vagy genyó póni. Valamint 11 évesen most még nagyon sokat fogsz változni, szerintem ilyen életre szóló dolgokat alapból későbbre kellene halasztani, akármilyen jól tudsz lovagolni. Ismerek egy lányt, aki pont így, 11 évesen kapott lovat, azóta 15, és élete legroszabb ballépésének tartja. Persze szélsőséges eset, de szerintem akkor is lovagolj, tanulj, és élvezd még, ne gondolkozz saját lovon.
2012. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, végül is úgy sem kaptam volna lovat, csak érdeklődtem. Azért köszi a válaszokat!
2012. júl. 6. 08:03
 6/7 anonim válasza:
NEM! :-)
2012. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkora egy hülye disznó vagy mmanna99 fellépsz a gy. k. ra és olyan kérdésre válaszolsz amihez nem is értesz.

Bocs, családi ügy

2012. júl. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!