Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes minden lovaglást...

Érdemes minden lovaglást felvenni videóra későbbi visszanézésre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 14:51
 1/3 Mailerdeamon ***** válasza:

Mindet nincs értelme, de néhány havonta jó ötletnek tartom, mert annyi idő alatt általában látványos a fejlődés. Illetve ha valamilyen hibádat nem érzed vagy nem érted, az oktatód a videót nézve el tudja neked magyarázni, hogy mit csinálsz rosszul.


Az is nagyon hasznos, ha nálad gyengébb lovasokat nézel és megfigyeled azokat a hibákat, amelyekre az oktatójuk felhívja a figyelmüket.

2012. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy héten jársz 3-4-szer, akkor heti egyszer szerintem ha felveszed, az jó.

Vagy csak részeket ugye. Én is általában megkérem barátnőmet, hogy vegye fel, hogy most pl ugrunk, vagy egyszer, hogy végre jól csinálja a nyolcasokat a paci (akkor tanulta).

Tehát ha valami újat csinálsz, akkor azt mindenképpen, amúgy hetente, kéthetente egyszer simán elég szerintem.

És jó videót is csinálhatsz belőle később :P

2012. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon megéri:) Nem minden alkalmat, hanem inkább bizonyos időközönként, vagy egy új feladatnál... Ha a vágtát tanulod, vagy ugrást, akkor azokat néha felvenni, és visszanézni.


Azért is hasznos, mert lóról nem úgy látod a hibáidat. Nekem is mindig mondta az edzőm, hogy nagyon piszkálom a lovat, nagyon elöl vagy éppen hátul van a lábam, de lóról nem úgy éreztem, aztán visszanéztem videón, és minden egyértelmű lett. Vagy a túl előre, túl hátra dőlés, stb...

2012. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!