Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóversenyen lehet külön...

Lóversenyen lehet külön lovagolni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy először életemben megyek lóversenyre, és az lenne a kérdésem, hogy szokott-e lenni lovaglás a nézőknek?

Tehát lehet, hogy mint nézők is ráülhetünk a lovakra?


2012. júl. 8. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha lovagolni akarsz, menj lovardába.
2012. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Van olyan mondjuk, hogy lovarda rendez házi versenyt és akkor külön karámba vezetnek egy két kört nézőként, de nem jellemző. Egy versenyre az ember a saját lovával indul nem adja csak úgy mások alá. Igaza van az előzőnek, ha lovagolni akarsz, akkor menj lovardába.
2012. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziversenyeken igen, lehet. Oda kell menni és megkérdezni, hogy fel lehet-e rá ülni. Akkor általában vezetnek pár kört. Én mondjuk rühellem az ilyeneket, mert ha egy valakit megsétáltatok, akkor mire visszaérek egy egész hadsereg ott vár, hogy őt is. Egyébként csak egy pici javítás: a lóverseny a galopp és az ügető. Na ott biztos nem fognak lóra rakni. Szerintem te lovasversenyre gondoltál :)
2012. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én már egyszer voltam lóversenyen, és ige ott lehetettttttt!!!!!!
2012. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!