Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Szabadidő Lovasklubról...

A Szabadidő Lovasklubról (Szeged) szeretnék többet megtudni: lovarda, edző, lovak, árak?

Figyelt kérdés

#lovaglás #Szeged #lovarda #Szabadidő Lovasklub
2012. júl. 8. 12:03
 1/4 anonim válasza:
0%

Miért nem mész el szegedre és kérdezed meg??

vagy a neten is tuti hogy talàlsz infot!

2012. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Nem ez volt a kérdés

2. Ha neten találtam volna infót róla nem tenném fel a kérdést

3. Nyilván ha megtehetném jelenleg akkor elmennék

2012. júl. 11. 22:16
 3/4 anonim válasza:

Lovarda: Szép. Újpetőfi telepen van, tehát kicsit falusi hangulata van, de ha felsétálsz a töltésre és jobbra mész, máris a 4-es villamos végállomásánál vagy. ;) De ha 21-es busszal mész akkor a Lidicei téren kell leszállni.


Edző: Ha még kezdő vagy(futószárazó) akkor van 2 lány, ők foglalkoznak veled, azt hiszem fél órát. De ezt nem tudom biztosan...:/ Ha már jobb vagy(szabadon) akkor Kriszta(akié a lovarda) foglalkozik veled.


Lovak: Barátságosak. :) Akiken lehet lovagolni, azok a lovak nyugodtak, néha talán túlságosan is. ;) Eddig nem történt semmilyen baleset(leestél a lóról, megbokrosodott a ló stb...).


Árak: Ha jól emlékszem 2800 Ft/óra, de van bérlet. :)

De nagyon kevés hely van(én ezért nem oda fogok járni sajnos...) és nem biztos, hogy felvesznek. :/


Ja és a lovarda díjugratással foglalkozik!!


Itt a honlapja: [link]

2013. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lovak nyugodtak, nincs gond velük. Könnyű megközelíteni. Egy óra 2800 ft. Abszolute nincs hely. Az időt húzzák, de nagyon van h több év eltelik mire megtanítanak könnyített vágtázni, de hetente járj 2x-3x vagy másnak adják a helyedet egészen a jövő évig. Bértartásra nem ajánlom, nincs nagy legelőjük, helyük se.
2013. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!