Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki vett már Kulcsár...

Szami5 kérdése:

Valaki vett már Kulcsár Zsanett-től lovat? A lovasok.hu-n vagy egy pár ló, amit ő hirdet. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a ló, és ezt is ő árulja. [link]

2012. júl. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ők kupecek csak ésszel velük.
2012. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De még milyen kupecek. Bár nem mintha nekem nem egy kupectől vett lovam lenne....xd Szóval kifoghatsz jó lovakat, csak alaposan meg kell nézni, és meg kell nézetni állatovossal, mert lehet, hogy elsőre szelíd, de ismerősöm úgy vett lovat, hogy be volt bódítva és amire kibódult addigra harapott meg rúgott. Szóval ésszel.
2012. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vettem lovat tőle. De mindenesetre az írástudása borzasztó.
2012. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy kupec. Azt is hogy sötét bőrűek, de nagyon tetszik az a ló... :(
2012. júl. 9. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a többi lovát!

A kondíciója mindnek jó! És jó a súlyuk. Attol hogy sötét bőrű kupec nem kell egyből rosszra gondolni. ;)

2012. júl. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy nagyon jó lovasoktatót aki kipróbálja előtted a lovat. Vigyél magaddal egy nagyon jó állatorvost is aki átvizsgálja alaposabban lovat. De még így is találkozhatsz olyan esettel,hogy a veleszületett mondjuk sántaság később jön elő. Vagy éppen terhelés alatt sánta ott meg ahol most van nem is lovagolják, így nem jön elő neki.
2012. júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem nagyon csunyan becsaptak...atvertek...lehuztak...nevezzük ahogy akarjuk :( .A lenyeg ugyan az.Jobb tölük tavol.akit erdekel,megirom neki a reszleteket.
2012. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!