Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Illik megköszönni azért az...

Illik megköszönni azért az első óra után ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Van egy lovastanya, egy lovastársam (felnőtt) használja. Hamarosan eljutunk oda, hogy lóra ülhessek, ingyen lovagolhatom a lovát (2 lova van). Annyiszor ülhetek lóra ahányszor szeretnék. Akár minden nap.
2012. júl. 10. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp köszönd meg és örülj nagyon annak hogy van erre lehetőséged mert egyébként nagyon drágán tudnál csak lovagolni
2012. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én ennek nagyon örülnék! Még szép, hogy köszönd meg! :)
2012. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minden lovaglás után megköszönném :) Néha vihetnél neki egy kis csokit, vagy egy sört vagy valamit :D Nagyon tudunk neki örülni, mi önkéntes lovagoltatók :D
2012. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Drága dolog a lovaglás, tudom. Ennek tényleg örülök, hogy ilyen lehetőségem van. Ez azért bizalomra is épül, nagyon kevés tulajdonos engedi meg, hogy a lován más üljön.
2012. júl. 10. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó megköszönni sokféleképpen tudod! :D

Sör, csoki, stb... a gazdinak.

Szárazkenyér, répa, vadalma gyűjtés a paciknak. (A ló üzemanyag se olcsó, és minden ló, mindig éhes...)


És minden nap ki kell takarítani azt az istállót, és a lovakat... Szóval ha feléred a vasvilla nyelét, a mit segíthetek még kérdés, is nagyon szépen hangzó köszönöm! :D Ez utóbbinak nem csak a gazdi fog örülni, hanem a paci is. :D

2012. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, ganézni szoktam :D
2012. júl. 10. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még a fizetős lovaglást is meg szoktam köszönni mindig.
2012. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!