Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Így tarthatnám otthon a lovam?

Így tarthatnám otthon a lovam?

Figyelt kérdés
Most bértartásba van egy kb.145-150cm lovam de nem eszi meg a szénát mert rossz minöségü és mindig külön kell vennem neki.Otthon van egy 3x4-es méretü istálló vagyis box meg van egy beálló ami 4x5méretü.Most nyáron van rá idöm etetni,ha nem lenne akkor a nagybágyám etetné(ö mindig otthon van).Van legelö is(nem olyan nagy).Lovagolni csak terepre tudok menni vagy futószárazni mert nincs pálya,de ott a lovardába sem szoktam pályán lovagolni.Lehetne így?Tudom mit kell vele csinálni mivel a lovardába is én etettem,lovagoltam,gondoztam.
2012. júl. 10. 19:53
 1/4 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha csak nyáron van rá időd nem különösebben jó ötlet - én a helyedben inkább keresnék egy korrekt istállót, mert ha másra kell bíznod az etetést, a tisztán tartást, a karámba kirakást-behozatalt, stb-t, akkor inkább az illető személyt kellene megkérdezned.
2012. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az úgy tényleg nem jó, ha csak nyáron van rá időd. Amúgy sem jó neki ha eddig társaságban volt és most egyedül lesz. Ha nem tudsz lovardát, akkor kereshetnél egy másik lovast is aki befogadná a lovadat az övé mellé és akkor együtt tudnátok lovazni. Karám, legelő nálunk sincs nagy. Lovagolni legalábbis nem lehet bennük. Az udvaron szoktak még legelni, most készül a legelőjük és van egy karám is. Lovagolni a szomszéd jóvoltából tudok pályán mert a föld egyenlőre nem kell neki és mi használhatjuk. Ha nem akarsz komolyabban versenyezni, csak hobbilovaglás, akkor szerintem jó lenne otthon is, de ha tényleg csak nyáron van rá időd az nem olyan jó.
2012. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdező azt mondja, hogy most nyáron van rá ideje etetni. Amúgy pedig a nagypapája eteti. De attól még, hogy etetni nincs ideje, de amúgy van, akkor szerintem ez így teljesen rendben van.

Ha pedig nem eszi meg, amit elé raknak, akkor szerintem nincs min gondolkodni. Mindenképpen hozd el onnan! Jobb helye lesz nálad :)

2012. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

úgy értettem hogy monst van idöm,hogy ebédet nem tudok neki adni a suli miatt,de ezt más megoldhatja.Reggelit,vacsorát tudok és edzeni is tudom:)

köszi a válaszokat

2012. júl. 10. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!