Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla? : )

Mi a véleményetek róla? : )

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 11. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a magassága miatt nagyot lehet esni róla :D

amúgy meg gyönyörű ló, ráadásul herélt is, el kell menni meg kell nézni, ki kell próbálni

2012. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

: DD

Ugratásra megfelelő lehet?

2012. júl. 11. 13:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
tekintve, hogy kisbéri félvér, ráadásul tisztavérű, alkalmas lehet rá, a kisbéri félvér az egyedüli olyan fajta, ami szinte bármire alkalmas, csak tanítani kell neki és képezni, első voltam
2012. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha lenne rá pénzem, már emelném is fel a telefont, hogy felvegyem a tulajdonossal a kapcsolatot, első voltam szintén :D
2012. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bunnyboo ***** válasza:
100%
gyönyörű ló, sportos alkattal, meg mivel kisbéri alkalmas ugratásra. :)
2012. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert díjlónak van kiírva, meg nem egy olyan kisbérit (tisztavérűt) találtam már lovasok.hu-n hogy azt mondták nem ugrik...De még magyar sportlovat is, szóval a fajta nem minden..:)
2012. júl. 11. 13:55
 7/14 anonim ***** válasza:

minden ló tud ugrani, csak meg kell rá tanítani

az én lovamra sokan mondták, hogy reménytelen eset, ennek ellenére simán viszi az 1 métert és tudna többet is, ha akarna

2012. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ők kupecek,még a képek sem stimmelnek...Elég érdekes,h inkább fényképeket fényképezték le és nem a lovat az első 3képen.
2012. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
A kisbéri ugyan "mindenre alkalmas" lehet, de éppen ebből az okból kifolyólag ritkák a kimagasló teljesítmények egy-egy szakágban. Ha "kiváló díjló" le kell ellenőrizni az eredményeit, ugyan startszámmal nem rendelkezik...és a képzettségi szintjét sem firtatja az eladó. Mivel herélt a származás nem különösebben érdekes. Ez egy hobbiló, semmi extra, ebben az árban jobbat is látni, ha ugrani szeretnél találsz olyat is, ami már ugrásban kipróbált.
2012. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ha érdekel ugró lovat én tudok :) magyar sport nyh-bélyegzett jó származással 8 éves kanca.díjugratásra lett belovagolva,de nem versenyeztek vele.
2012. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!