Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Porcleválás: Mit lehet tudni...

Porcleválás: Mit lehet tudni róla?

Figyelt kérdés
tünetei, hatása, gyógyítása, gyógyulási idő, későbbi használhatóság, terhelhetőség érdkelne.
2012. júl. 13. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen porc, hol vált le.

Az biztos, egy kutyának, ha ilyen van és műtik, nem lesz 100 %-os sportra.De normál életben semmi gond nem lesz vele. Érdemes zöldkagylós, vagy cápaporcos kiegészítőt adni. Főleg időjárás változáskor, hideg-esős időben

2012. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de ahogy a témakör is mutatja, főleg lovakkal kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi
2012. júl. 13. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ügyben eressz meg egy telefont az állatorvosotoknak, szerintem szívesen tájékoztat róla. Egy biztos, az a ló amelyiknek ilyen betegsége van sosem lesz 100%-os és tényleg függ a porcleválás helyétől is hogy mennyire lehet rendbe hozni. De érdemesebb egy orvossal konzultálni, esetleg paci.hu-n lovak és egészség témakörben lehet kapsz választ.
2012. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezer bocs, elvétettem a fajtát. ?))

Viszont a többit tartom.

2012. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!