Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hova kell mennem, ha csak...

Hova kell mennem, ha csak lovakkal szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a lovakat, ezért szeretnék velük foglalkozni. Az állatorvosira is gondoltam,de az nem nagyon jó, mert csak kizárólag lovakkal szeretnék foglalkozni. Nem tudom,hogy hol lehet ilyenekkel foglalkozni és hogy ebből hogyan lehet megélni. A suttogó az mondjuk megfelelne,de abból nem igazán lehet megélni, és szinte nincs is rá szükség.

2012. júl. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy nem lehet megélni. Nézd csak meg, mennyit keres Pataky Kata a kurzusaival – rengeteg pénzt elkér egy-két napért. Különben elárulok egy titkot: bármiből meg lehet élni, ha azt profi szintem műveled. És később szakosodhatsz lovakra is, ha állatorvosnak tanulsz. ;)
2012. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha elég jó csaj vagy, akkor házasodj be egy gazdag lovas családba. Pl. választhatsz az rtl klubon is. :D


Ha fiú vagy, akkor kicsit macerásabb, de úgy sem lehetetlen. :)


Ha állatorvosnak tanulsz, az jó, szakosodhatsz csak lovakra, akkor nem kell más állatokkal foglalkoznod. Suliban még igen, de utána nem muszáj. Csontkovács, lovas természetgyógyász is kevés van, de azt sem egyszerű megtanulni..

2012. júl. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bábolna!
2012. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a Nyihahák országába! ;)
2012. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!