Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen személyiségű, színű...

Milyen személyiségű, színű lovakra illenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Cheyenne (Csejen, Csej, Csejenn)

Tüzes (Tüzi, Tüzes)

Táltos (Fekete Táltos, Szépség stb..)

Steko (Sztékó, Szték)

Ouzo (Úzó)


2012. júl. 16. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tüzes az egyértelmű :)
2012. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Cheyenne: Én ezt nem adnám lónak, idétlenül hangzik szerintem, bocsi.


Tüzes: Ezt sem igazán adnám, elcsépelt név, de ha muszáj akkor temperamentumos, melegvérű, hosszú és gyors lábú lónak.


Táltos: Ezt sem adnám, szintén uncsi.


Steko: Ebben már legalább van egy kis fantázia, heréltnek vagy ménnek adnám, tetszik a hangzása. :)


Ouzo: Nagyon szeretem ezt a nevet és nagyon tetszik, leginkább egy almásderes, erős ménre tudom elképzelni, de igazából nem a szín a lényeg. :) Ezt is heréltnek és ménnek.

2012. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 x) ***** válasza:

Cheyenne: mivel indián név, így mindenképpen tarka lónak.

Tüzes: szerintem is elcsépelt, és magáért beszél.

Táltos: a szín tulajdonképpen mindegy, ménnek.

Steko: temperamentumos, fekete ménnek :)

Ouzo: ménnek, heréltnek

2012. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nem tetszhet mindenkinek minden lónév. :) Amúgy nem azt kérdeztem, hogy milyen neműnek, hanem személyiségűnek adnátok a nevez :D Lehet, azért nem tetszik neked a Cheyenne, mert még nem hallottál annyit róla. :) Amúgy mi a kedven lónevetek?
2012. júl. 16. 20:50
 5/19 A kérdező kommentje:
Választottam. :) Kanca: Cheyenne. Csődör/herélt: Steko. ;)
2012. júl. 16. 20:51
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik de azért végig sorolom.

Csejen(nem írom ki): Talán egy tehénnek.

Tüzes: húha ez valami egészen mesebeli repülő rénszarvasnak.

Táltos: Szintén.

Steko: Talán egy fekete ménre.

Ouzo: Mivel ez egy alkohol fajta ezért ezt úgy szintén nem adnám lónak.

2012. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kedvenc lónevem:

Mén/herélt: Ramazuri (zűrzavart jelent)

Kancának: Sharon, Shába

2012. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Kedvenc lóneveim:


ménnek/heréltnek: Vagány, Mister, Vaksötét, Rendíthetetlen, Jampí, Espirit, Kobold

2012. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Cheyenne (Csejen, Csej, Csejenn) Egy kis félvér kancának, fordulékony, gyors, nyurga.

Tüzes (Tüzi, Tüzes) Egy pej kancának aki kicsit robosztusabb.

Táltos (Fekete Táltos, Szépség stb..) Heréltnek én feketének képzelem el, aranyos, hosszú üstökkel, gyors pacinak mindenképpen.

Steko (Sztékó, Szték)Mén, erőteljes, kiváló megjelenésű, hosszú lábú,küllemre is szép lónak.

Ouzo (Úzó)Egy heréltnek vagy inkább ménnek, robosztus, vékony lábakkal, de sötét legyen mindenképpen.


Én így csinálnámm.. De mindenképpen te dönts.! :) Amúgy nekem tetszenek ezek a nevek nem tom mit kritizálják. Mindenkinek más teszik.:D

2012. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi :) 54%-Os: Rohadt kíváncsi lennék, hogy neked milyen nevek tetszenek! Nem tudom, hogy miért kell kritizálni, meg bunkóskodni. Nem rajtam kell kitölteni a haragod, ha felb*szott az anyós. Én veled soha nem voltam bunkó, úgy vélem, hogy nem álljogodban bárhogyan is kritizálni engem, amikor nem is ismersz. Amúgy a válaszolóknak köszi. :) Na mostmár tényleg döntök, de igazából most a kancának a Kincsem-et tudnám elképzelni, egy csődinek a Bendegúz (Bende) Nevet. :)
2012. szept. 1. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!