Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes lenne felesbe tartani...

Érdemes lenne felesbe tartani egy lovat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék saját lovat de a szüleim nem engedik!És nem pénz hiány miatt nem vagyunk gazdagok de eltudnánk tartani egy lovat!Az jutott eszem be hogy mi lenne ha felesbe tartanák lovat valakivel mert akkor mégis az enyém lenne egy picit !És a bértartás is felesbe lenne meg minden ilyen és pénzbe úgyanott állnánk kb. mert járok lovagolni és ha lenne lovam a hét felét vele tölthetném!Lovagolnék rajta ápolnám meg minden!!

2012. júl. 16. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
De mi van,ha a másik féllel összevesztek? O.o Vagy ilyesmi?
2012. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. A feles tartások 99% hónapokon belül vitába csap és bukik is. Feles tartót keresni olyan, mint párt választani, nem lehet minden jöttmenttel megoldani.

Mellesleg az, hogy van pénzetek nem jelenti, hogy a szüleidnek lehet havi 30-40 ezres plusz kiadást betervezni.

2012. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Közös lónak túrós a háta
2012. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attólfügg milyen felesbe,vodka,konyak?Én a rumot ajánlom az tartósít!
2012. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Közös lónak túrós a háta." Ezt is biztos viccből találták ki az ősök.
2012. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hülyeség, igenis nagyon jól ki lehet jönni a bértartó féllel,, csak mindennek a kulcsa a beszéd, ugyanis mikor először mentem felesbe valakihez, akkor eleinte nem jöttünk ki túl jól, most meg már semmi gond nincs, hisz rájöttünk, hogy könnyebb megbeszélni a dolgokat a másikkal, mintha veszekednénk
2012. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 éve felesben tartok lovat. A másik fél csak tart én meg lovagolok. Azt hiszem éppen elég baj volt amikor ő lovagolt.
2012. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 éven keresztül voltak feles tartóim a lovamra, van aki tökéletes volt, volt aki nem, de tőle hamar megváltam. Az én véleményem alapján, inkább azokkal szokott baj lenni, akié nem a ló, mert nem vigyáznak rá eléggé, és csak azt nézik hogy az ő napjukon lovagoljanak (saját tapasztalat: sánta volt a ló, de akkor is lovagolni akart, mert kifizette; volt hogy annyira lehajtotta, hogy én másnap nem tudtam rá felüli, annyira kivolt a ló) Viszont ha jól értelmezem itt a kérdező lenne a másik fél, akié nem a ló, és ha vigyázz rá, és megpróbálja betartani azokat a dolgokat amiket a gazda mutat neki, pl hogy mit hogy szokott csinálni, akkor szerintem nagyon jó lehet
2012. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
velem is az volt, hogy nem bízott bennem az, akié volt a ló, de miután látta, hogy szinte sajátomként szeretem és vigyázok rá megbízott bennem, sőt mivel a ló kiemelkedő képességű volt megengedte, hogy ugrassak is vele
2012. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!