Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudom 1 helyben tartani...

Hogy tudom 1 helyben tartani az alsó lábszáram?

Figyelt kérdés
Lovaglásnál, főképp vágtában térdtől lefelé nagyon kapálózok, hogy tudom a ló mellett mozdulatlanul tartani, úgy mint pl Kevin Staut. Mi a titka?

2012. júl. 16. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
technika főként, és ennek elérésére sok gyakorlás, meg egy jó tanár, és az izomzat sem utolsó
2012. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nadyeszti ***** válasza:
tarts magad a térdeddel, és feszítsd felfele a lábfejed, nyomd le a sarkad, így nem kalimpál majd annyira
2012. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje lovagolsz?

Mert ilyen problémám nekem is volt, de akkor még csak a első óráim voltak és edzőm azt mondta ez izomfáradtság, tehát még nincs kialakulva kelő izom/erő...

2012. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régóta lovagolok, csak az utóbbi pár évben edző nélkül és általában szőrén, viszont nemrég elmentem pár órára kontroll miatt és valahogy elkényelmesedhettem, ezért idegesít, mert egyébként úgy általában minden jól megy, persze nem vagyok profi, de akkor most gyakorlok nyeregben :) Köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!