Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a férfi vagy a nő...

Szerintetek a férfi vagy a nő lovasoktatók jobbak?

Figyelt kérdés
Engem inkább eddig nők tanítottak inkább, nem sok férfi bár én azt vettem észre mintha a férfiak türelmesebbek lennének kicsit és nem visítoznak annyit mindenkivel :D Meg nem tudom ha egy férfi b*sz le vmiért az valahogy jobban tudom tolerálni mint a nők visítozását... ki hogy van ezzel?

2012. júl. 19. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot nem lehet NEMHEZ kötni. Vannak férfiban is és egyaránt nőben is olyanok, akik nagyhangúak és kiabálósak, vagy pont az ellentéte, türelmesebbek. Sokkal inkább attól jó egy edző , ha határozott és ért a dologhoz. Szerintem nem ezen múlik a dolog , hogy nő vagy férfi.
2012. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Az első oktatóm egy nagyon kiváló hölgy volt, aztán rajtam kívül álló okok miatt megutált egy életre. Nem hiszem, hogy bármit számított volna. Nem is visítozott. Azóta viszont megismertem néhány női oktatót, akik szintén tényleg nagyon jók. Persze olyanokat is, akik nem. Viszont az egyik lovardában a férfi oktatók egy kivételével magasról sz@rtak mindenre.
2012. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem csak férfi oktatóm volt, de most nőnél vagyok és sokkal jobb
2012. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig két csaj volt, akinek tetszett a stílusa, és értett is hozzá.

A srácok akiknél voltam, egyáltalán nem értettek a lovakhoz, és úgy oktattak. Ez nem jeleni azt h a pasik rosszabbak...

2012. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem férfi edzőm van.. Kiabálós is, meg nem is. :D Csak azért kiabál, hogy jobban csináljam. :D De mindig mondja, hogy nyuszifül, meg kisbogár, meg kis segítség, meg stb.. Jesszus. :D Meg a kisgyerekekkel úgy bánik... Mintha az övé lenne az összes. :D Hát van 2 gyereke, negyven-pár éves. :)
2012. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én mostani oktatóm nő, és őt egy férfi tanította, és 2008-ban 2. lett asszem németországban a lovasok világjátékán...
2012. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

...ezt nem lehet nemhez kötni, de a mai világban már [ÉS EZ CSAK A NAGYON PESSZIMISTA HOZZÁÁLLÁS!!] az is megtörténhet, hogy "simul". xD érted?! és csak egyre komolyabb lesz a dolog.. de ne erre gondolj először. amúgy azért nem visítoznak annyit, mert általában a férfiak trehányabbak. már nem azért, de az én oktatóm [nő] nagyon kedves, de borzasztó alapos, és ha nem jól csinálok valamit, nem visítozik, hanem elmondja, hogy nem jó. nála kezdtem lovagolni, és csak 20-30 futószárazás után engedett szabadon. az én eddigi férfi oktatóim általában eléggé rosszak voltak [de ez csak én vok!], az egyik felelőtlenségéből eltörtem a kezem, a másik meg már első alkalommal szabadon engedett ügetésre. voltak már rossz női oktatóim is, de ők csak kedvtelenek voltak, mindig bunkók, de sosem figyelmetlenek. a férfiak általában nem veszik olyan komolyan a dolgokat.

hát, én így látom, de ez csak én vok! ;)

by, saci...

2012. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor férfi tanított, bennem volt egy ilyen "Igen Mester, Igyekszem, Mester" habitus, nagyon meg akartam felelni neki, tiszteltem, mint állat. Most női oktatóm van, vele olyan barátnői - féle viszonyom van, mikor nagyon ráparázom valamire a ló hátán, akkor elkezd random dolgokról beszéltetni, a ló lekefélése, nyergelése közben kitárgyaljuk az időjárást, kivel mi volt a héten, ilyenek. A női oktatót közelebb érzem magamhoz, gyorsabban, többet tudok tőle tanulni, de lehet, hogyha nem huszáros kiállású férfi oktatót kapok, hanem modern gondolkodású, haverkodósabbat, akkor vele is ilyen kapcsolatom lenne :)
2012. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!